Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grała u boku Janusza Rewińskiego. Co się dzieje z Joanną Samojłowicz?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.06.2024 16:18

Grała u boku Janusza Rewińskiego. Co się dzieje z Joanną Samojłowicz?

Joanna Samojłowicz, Janusz Rewiński
fot. kadr z filmu "Killer"

“Killer” bez wątpienia jest jedną z najbardziej kultowych polskich komedii, a większość Polaków doskonale pamięta wszystkie sceny i dialogi z tego filmu. Jedną z najbardziej ikonicznych jest ta w jacuzzi, w której Januszowi Rewińskiemu i Cezaremu Pazurze. Co dzisiaj słychać u Joanny Samojłowicz?

Joanna Samojłowicz urzekła nas w "Killerze"

Film “Killer” z niezapomnianą rolą Janusza Rewińskiego odbił się szerokim echem w polskich mediach. Do dzisiaj uznawany jest za jedną z najbardziej kultowych polskich komedii. Do historii kina przeszło wiele scen z tej produkcji, a największą popularnością cieszyła się ta w jacuzzi, gdzie obok Janusza Rewińskiego i Cezarego Pazury pojawia się piękna blondynka.

Aktorka zagrała również w drugiej części filmu, a potem pojawiła się w kilku innych produkcjach. Niestety, niedługo później słuch o niej zaginął. Wiele osób wydawało się niepocieszonych nagłym zniknięciem pięknej Joanny Samojłowicz. Co dzisiaj słychać u aktorki?

Małżeństwo Janusza Rewińskiego było wielką tajemnicą. Żonę aktorkę poznał w teatrze Przed śmiercią Janusz Rewiński zmienił wszystko. Gdzie i z kim się zaszył?

Joanna Samojłowicz przed laty zasłynęła w polskim show-biznesie

Gwiazda przyszła na świat 14 lutego 1975 roku w Warszawie. Od samego początku swoją przyszłość chciała wiązać z polskim show-biznesem i marzyła o zostaniu modelką. Finalnie jednak poszła w ślady mamy, która związana była z aktorstwem. Mało kto wiedział, że piękna Joanna Samojłowicz jest córką Magdaleny Celówny-Janikowskiej.

Gwiazda “Killera” pojawiła się później jeszcze w kilku produkcjach, w tym między innymi w “Top Dogu”. W 1996 roku zadebiutowała na okładce amerykańskiego “Playboya”, co stało się jej przepustką do większej rozpoznawalności. Niedługo później dorobiła się również własnego show o nazwie “Różowa landrynka”. Później jednak, ku zaskoczeniu fanów, na dobre zniknęła z polskiego show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje kolejny wybitny aktor. Odszedł Jan Szurmiej.

Czym obecnie zajmuje się Joanna Samojłowicz z "Killera"?

Piękna blondynka ma obecnie 49 lat i od dawna nie pojawia się w mediach. Była aktorka zniknęła nawet z social mediów, gdzie jeszcze do niedawna była bardzo aktywna. Obserwując jej profil, można wywnioskować, że na dobre porzuciła aktorstwo na rzecz własnego biznesu i zajęła się marketingiem w sieci.

Niestety, obecnie jej profil nie jest już aktywny. Być może Joanna Samojłowicz podjęła decyzję o zawieszeniu kariery zawodowej na rzecz życia rodzinnego? Wiadomo, że gwiazda “Killera” doczekała się trójki dwójki dzieci ze swoim byłym mężem Jackiem Samojłowiczem. Para rozwiodła się w 2003 roku.

Joanna Samojłowicz 1.jpg
Czym obecnie zajmuje się Joanna Samojłowicz z "Killera"?, fot. Instagram/@joannasamojlowicz
Joanna Samojłowicz 2.jpg
Czym obecnie zajmuje się Joanna Samojłowicz z "Killera"?, fot. Instagram/@joannasamojlowicz