Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.05.2023 10:03

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel przed rozpoczęciem matury z matematyki pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejną stylizacją. Tym razem nie pozostawiła bez komentarza ostatniego skandalu z udziałem jej ubioru.

Gwiazda rozpoczęła właśnie bardzo stresujący etap matur. Choć jak sama przyznała nie myśli jeszcze o studiach, chętnie przystąpiła do egzaminu dojrzałości. Długo jednak coś innego przykuwało uwagę internautów.

Roksana Węgiel skrytykowana za strój na maturę

Podczas matur wymagany jest elegancki ubiór często nazywany "galowym". Zazwyczaj widzimy więc uczniów w garniturach, a uczennice w koszuli i spódnicy. Na taki styl postawiła również Roksana Węgiel w pierwszy dzień, jednak w jej wykonaniu stylizacja wydawała się o wiele bardziej kobieca.

Ubiór wywołał aferę w internecie, a sama piosenkarka spotkała się z krytyką jednej z ekspertek z programu "Projekt Lady". Przy kolejnym egzaminie postanowiła się odgryźć.

Przykre, jak fani wyśmiali ubiór Zygmunta z "Chłopaków do wzięcia"

Roksana Węgiel tym razem się nie patyczkowała

Strój Roksany Węgiel spotkał się z różnorodnym odbiorem, a w obronie gwiazdy stanęła Doda. Tym razem o komentarz pokusiła się piosenkarka. W mediach społecznościowych zamieściła kolejne zdjęcie stylizacji na maturalny egzamin.

Jasnoniebieski komplet w kratkę jeszcze bardziej uwydatnił figurę 18-latki. Postawiła na krótką rozkloszowaną spódniczkę i opiętą kamizelkę, spod której wystawała biała koszula. Do całości dopasowała okulary z czarnymi oprawkami.

Czy ten outfit jest godny pereł? — pytała z przekąsem. 

Internauci zadowoleni z jej reakcji

Strój Roksany Węgiel przypadł do gustu obserwatorom, którzy skomplementowali ją, a także życzyli powodzenia na egzaminie. Wśród zadowolonych głosów nie zabrakło komentarza od chłopaka piosenkarki.

Zasłużyłaś na perły — zapewniał Kevin Mglej.

— Dasz radę!! Ślicznie wyglądasz!!

— dasz radę trzymamy za ciebie kciuki

— Cudownie wyglądasz!! — komentowano.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel (64).jpg
fot. instagram.com/roxie_wegiel/
Roksana Węgiel (65).jpg
fot. KAPiF
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji