Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani martwili się o Artura z ekipy Katarzyny Dowbor. Właśnie ogłosił wspaniały komunikat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.03.2023 19:36

Fani martwili się o Artura z ekipy Katarzyny Dowbor. Właśnie ogłosił wspaniały komunikat

Katarzyna Dowbor
Fot. facebook.com/ArturWitkowskiOfficial

Jeszcze niedawno fani programu „Nasz nowy dom” musieli pożegnać się z Arturem Witkowskim. Mężczyzna odszedł z ekipy Katarzyny Dowbor z powodu problemów zdrowotnych. Wiadomo już, jak sobie radzi obecnie. Właśnie podzielił się radosną wiadomością.

Były kierownik budowy w programie Polsatu przez dłuższy czas zmagał się z poważnymi problemami. W efekcie zrezygnował z udziału w formacie. Żegnali go wtedy wielbiciele serialu oraz pozostali członkowie zespołu remontowego.

Co robi teraz Artur Witkowski z zespołu Katarzyny Dowbor?

Witkowski pracował wraz z ekipą „Naszego nowego domu” przez wiele sezonów. W pewnym momencie zniknął z programu. Kiedy powrócił, widoczny był u niego częściowy niedowład twarzy. „Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok” tłumaczył wtedy budowlaniec w mediach społecznościowych.

Komplikacje sprawiły jednak, że finalnie nie wrócił na stałe do show Polsatu. Fani długo martwili się o jego stan. Wygląda jednak na to, że Artur radzi sobie doskonale. Do tej pory jego losy można było śledzić na Facebooku oraz w serwisie YouTube. Mężczyzna założył własną drużynę remontową, wraz z drugą gwiazdą „Naszego nowego domu”.

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

Czym zajmuje się Artur Witkowski z „Naszego nowego domu” ?

Witkowski po odejściu z programu założył własną działalność. Założył firmę remontową „Twoja Ekipa”. Towarzyszy mu w niej Maciej Pertkiewicz. Artur chwali się postępami prac oraz kolejnymi zleceniami w mediach społecznościowych. Widać, że interes się kręci.

Na platformie YouTube panowie dzielą się wiedzą na temat remontów i budowy oraz pokazują wskazówki, jak radzić sobie z nawet najbardziej nietypowymi problemami. Z kolei na Facebooku możemy oglądać zdjęcia z wnętrz, w jakich obaj pracują. Wygląda na to, że Witkowski postanowił pójść o krok dalej.

Artur Witkowski na Instagramie

Kochani! Zapraszam na mój Instagram. Na razie niewiele się tam dzieje, ale nadrabiam! Bądźcie na bieżąco! – ogłosił dziś Witkowski, zapraszając swoich fanów na kolejny portal społecznościowy.

Artur jest zdecydowanie nowoczesnym budowlańcem, który postanowił podbić następną platformę. Na razie na jego profilu rzeczywiście jest tylko kilka zdjęć, ale w kilka godzin zdążył zebrać kilkuset obserwujących. Pozostaje nam kibicować procesowi reklamy jego firmy.

Zobacz zdjęcia:

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji