Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olivier Janiak obejrzał film o Lewandowskim. Po jego komentarzu Anna nie czekała z reakcją
Michał Fitz
Michał Fitz 29.03.2023 13:11

Olivier Janiak obejrzał film o Lewandowskim. Po jego komentarzu Anna nie czekała z reakcją

Olivier Janiak
KAPiF

Wczoraj miała miejsce uroczysta premiera filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim. Na miejscu nie zabrakło wielu gwiazd, również tych na co dzień niezwiązanych ze sportem. Jedną z nich był Olivier Janiak, który o samym piłkarzu, jak i filmie wypowiadał się w samych superlatywach.

Na jego wpis dotyczący premiery szybko zareagowała żona piłkarza. Jak skomentowała post Janiaka?

Olivier Janiak o Lewandowskim

Jak się okazuje, Olivier Janiak jest wielkim wielbicielem talentu i osobowości Roberta Lewandowskiego. Do tego stopnia, że sam z przymrużeniem oka określił się mianem psychofana. Przyznał, że śledzi Roberta już od czasów jego gry w Lechu Poznań i widział w nim wyjątkową osobę już kilkanaście lat temu, gdy przeprowadzał z nim wywiad po raz pierwszy.

W swoim wpisie zaznaczył, że imponuje mu także prywatna strona piłkarza, a konkretnie to, jak trwałe relacje potrafi stworzyć z żoną i bliskimi, pomimo kariery i sławy.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Anna Lewandowska reaguje na wpis Oliviera Janiaka

Opisując zarówno Roberta, jak i Annę, Olivier Janiak oznaczył ich konta na Instagramie. Nie umknęło to uwadze Lewandowskiej, która zareagowała na ten wpis. Co prawda nie był to zbyt obszerny komentarz, bo sportsmenka zamieściła w geście wdzięczności tylko emotikon serca, ale można to jednoznacznie zinterpretować. 

Nie ma bowiem wątpliwości, że wczorajszy dzień był dla Lewandowskich pełen wrażeń. Na pewno musieli odbierać setki gratulacji, zarówno na żywo, jak i w mediach społecznościowych.

Nie tylko Olivier Janiak pojawił się na premierze filmu o Lewandowskim

Wczoraj na premierę filmu o Robercie Lewandowskim zjechała się śmietanka towarzyska w zasadzie z całego świata. Wśród polskich celebrytów byli jego koledzy z boiska, chociażby Sławomir Peszko oraz osoby z piłką niezwiązane, na przykład Andrzej Wrona, Zofia Zborowska, Małgorzata Rozenek czy Omena Mensah

Z zagranicznych gości przywitano na przykładzie Joana Laportę, prezydenta FC Barcelony, w której na co dzień gra Polak. Pojawił się także legendarny napastnik AC Milan i niedoszły selekcjoner reprezentacji Polski, Andrij Szewczenko.

Zobacz post:

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?