Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"
Michał Fitz
Michał Fitz 29.03.2023 10:27

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

Tomasz Komenda
fot. KAPiF

Tomasz Komenda na krótko po swoim wyjściu z więzienia stał się jedną z najgłośniejszych postaci medialnych w kraju. Rozgłos i sława szybko go przytłoczyły, dlatego mężczyzna zniknął z życia publicznego. Jak twierdzi matka jego dziecka, pozrywał większość kontaktów.

Nie chodzi tu tylko o osoby z show-biznesu, które chciały mu pomóc. Według Anny Walter, tyczy się to również rodziny.

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia

Tomasz Komenda jest ofiarą prawdopodobnie największej pomyłki wymiaru sprawiedliwości w naszym kraju. Po 18 latach niesłusznej odsiadki uniewinniono go i wypuszczono na wolność. Sąd przyznał mu później ponad 12 milionów zadośćuczynienia.

Tuż po wyjściu z więzienia powstał o nim film, a sam Tomasz zyskał kilku znajomych z show-biznesu. Pomogli mu chociażby bracia Collins, którzy zdecydowali się zatrudnić go w swojej fundacji. Mężczyzna nie popracował w niej jednak długo.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Tomasz Komenda zerwał kontakty?

Kilka osób, które miały wtedy przyjemność go poznać przyznało, że dziś nie mają z nim już kontaktu. To samo tyczy się Anny Walter, matki jego syna, z którą związał się niedługo po wyjściu z więzienia. Ta, jak podkreśla, nie dostała na dziecko żadnych funduszy z zadośćuczynienia partnera i rok musiała walczyć o alimenty.

Ze słów gwiazd i byłej partnerki Komendy wynika, że ten poczuł się zbyt dociążony całą sytuacją, która wyniknęła wokół niego po wyjściu z zakładu karnego. Widocznie miał potrzebę zaszycia się i życia w spokoju.

Anna Walter o Tomaszu Komendzie: "Część rodziny odrzucił, w tym właśnie mamę"

Co ciekawe, była partnerka Komendy stwierdziła w rozmowie z “Super Expressem”, że Tomasz zerwał kontakty nie tylko z nowymi znajomymi, ale także częścią rodziny, w tym własną matką, która przecież przez kilkanaście lat walczyła dzielnie o to, by dowieść jego niewinności.

- Tomek zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi. Z częścią rodziny utrzymuje, a część rodziny odrzucił, w tym właśnie mamęprzyznała matka jego dziecka.

Zobacz zdjęcie:

Komenda partnerka.jpg
fot. KAPiF