Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ewa z "Rolnik szuka żony" pojawiła się też w innym programie. Dała czadu w przeźroczystej sukience. Zostanie gwiazdą?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 21:19

Ewa z "Rolnik szuka żony" pojawiła się też w innym programie. Dała czadu w przeźroczystej sukience. Zostanie gwiazdą?

Ewa z "Rolnik szuka żony" pojawiła się w innym programie
Ewa z "Rolnik szuka żony" pojawiła się w innym programie, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"; TikTok/@mieszne.rozmowy

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program “Rolnik szuka żony” jest furtką do kariery dla wielu uczestników, którzy po udziale w show stają się prawdziwymi gwiazdami. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku Ewy, która skradła serce Waldemara. Okazało się jednak, że program TVP to niejedyna produkcja, w jakiej wokalistka wzięła udział.

Ewa z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła wszystkich telewidzów

Wielkimi krokami zbliża się finałowy odcinek kultowego programu “Rolnik szuka żony”. Już w niedzielę 10 grudnia będziemy mogli wspólnie przekonać się, na kogo postawili wszyscy rolnicy. Póki co jednak sami uczestnicy walczą o to, aby polskie media o nich nie zapomniały.

Nie da się ukryć, że najwięcej kontrowersji w dziesiątej edycji randkowego show Telewizji Polskiej wywołał Waldemar, który na każdym kroku zaskakiwał swoim niecodziennym zachowaniem. Nie tylko spotykał się z zarzutami o faworyzowanie jednej z dziewczyn, ale też potajemnie kontaktował się z kobietą spoza produkcji publicznego nadawcy. Tym razem jednak bardziej niż rolnik zaskoczyła jego wybranka Ewa, która skrywała przed telewidzami niewielki sekret.

Najzabawniejsza wpadka w "Rolnik szuka żony". Uczestnik nie wytrzymał: "Kiedy te zdjęcia były robione?" Opublikowała to tuż przed finałem. Dorota z “Rolnik szuka żony” nie mogła się powstrzymać. Ukryty przekaz dla widzów?

Program "Rolnik szuka żony" stał się dla Ewy prawdziwą bramą do show-biznesu

Od samego początku wybranka Waldemara podkreślała, że jej największą pasją jest muzyka, a ona sama chciałaby wiązać swoją przyszłość ze śpiewem. Podczas jednej z randek Ewa postanowiła nawet zaprezentować rolnikowi swój talent i zabrała go na jedną ze swoich prób, gdzie wykonała kultowy przebój zespołu Bajm.

Fani nie szczędzili komplementów pod adresem utalentowanej uczestniczki i natychmiast wywróżyli jej karierę. Wygląda na to, że mieli rację, bo krótko po pojawieniu się Ewy w programie “Rolnik szuka żony” brunetka zaczęła rozwijać swoją pasję, a już niedługo będzie można nawet udać się na jej koncert. To jednak nie wszystko. Okazało się, że wokalistka pojawiła się nawet w popularnym telewizyjnym show!

ZOBACZ TEŻ: Ewa z “Rolnik szuka żony” rozwija karierę. Ile trzeba będzie zapłacić za bilet na jej koncert?

Ewa z "Rolnik szuka żony" wystąpiła również w innym popularnym show!

Teraz wyszło na jaw, że występ w kultowym show Telewizji Polskiej, gdzie Ewa walczyła o względy Waldemara, wcale nie był jej debiutem telewizyjnym. Początkująca wokalistka miała już okazję spróbować swoich sił w innym popularnym programie rozrywkowym. Co ciekawe, tamta produkcja była o całkiem innej tematyce.

Ewa jakiś czas przed “Rolnik szuka żony” wystąpiła w programie “Disco Star”, gdzie miała okazję zaprezentować swój talent muzyczny. Wybranka Waldemara zaśpiewała tam utwór “Dziś ci to powiem”, a fani nie kryją, że dziewczynę naprawdę ciągnie w kierunku sceny.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?