Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Rolnik szuka żony": Spotkali się w 4 oczy, a Dariusz zrobił coś TAKIEGO. Fani wpadli w szał
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.11.2023 14:32

"Rolnik szuka żony": Spotkali się w 4 oczy, a Dariusz zrobił coś TAKIEGO. Fani wpadli w szał

Dariusz, Nicola, Rolnik szuka żony
Zachowanie Dariusza wzbudziło kontrowersje wśród widzów. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Finał 10. edycji kultowego programu TVP zbliża się wielkimi krokami. Widzowie “Rolnik szuka żony” uważnie śledzą każdy nowy odcinek, by przekonać się, czy chemia, która utworzyła się pomiędzy poszczególnymi parami, ma szansę przetrwać. Tymczasem na łamach nowego epizodu Dariusz zachował się w sposób, który wzbudził wśród publiczności nie lada kontrowersje. Na jego prymitywne żarty zareagowała nie tylko Nicola, ale również internauci. Fanom nie mieści się w głowie, jak można było powiedzieć coś takiego…

"Rolnik szuka żony": Kontrowersyjne zachowanie i słowa Dariusza

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” wywołała wśród fanów programu mieszane emocje. Wszystko to ze względu na zachowanie niektórych uczestników show. Najpierw widzowie w ostry sposób skomentowali poczynania Waldemara, a teraz wzięli się za Dariusza. To, czego rolnik dopuścił się podczas najnowszego odcinka, internauci nie mogli puścić mu płazem.

Na łamach ostatniego epizodu programu “Rolnik szuka żony” Dariusz wyruszył na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi swojej wybranki, Nicoli. Integracja przebiegła całkiem pomyślnie, jednak sytuacja zaczęła się komplikować już w kolejnych minutach odcinka. Wówczas Dariusz i Nicola wybrali się na spacer oraz rejs łodzią. W wywiadzie, który wyświetlono chwilę potem, dziewczyna stwierdziła, że Dariusz nie adorował jej w wystarczająco. Przynajmniej nie w taki sposób, jak by tego chciała… Zachowanie rolnika wywołało wiele kontrowersji! 

„Rolnik szuka żony": Dopiero wybrał partnerkę, a tu już takie słowa. Waldemar nie daje o sobie zapomnieć "Najgorsza opcja". Druzgocące dla wielu przecieki z "Rolnik szuka żony". Fani rozpaczają nad losem Ani

"Rolnik szuka żony": Widzowie dosadnie dali znać, co myślą o zachowaniu Dariusza

Okazuje się, że podczas romantycznego rejsu łodzią w programie “Rolnik szuka żony” zachowanie Dariusza znacznie odbiegało od tego, czego oczekiwała jego ukochana. Choć ona sama nie szczędziła rolnikowi miłych słów, ten ograniczył się jedynie do sprośnych żartów i niewybrednych komentarzy. Gdy Nicola spytała, kiedy się spotkają, odpowiedział niecenzuralnym powiedzeniem odnoszącym się do intymnych czynności, natomiast chwilę później skomentował przedmiotowo wygląd parnerki, mówiąc, że nie założyła na siebie “c*ckonosza”.

Było romantycznie... Przynajmniej była taka sceneria. Dariusz już trochę mniej, no ale... – podsumowała wymownie Nicola.

Internauci nie pozostali jej dłużni. Pod postami w mediach społecznościowych “Rolnika” wyrazili swoje oburzenie:

  • Burak i prostak do kwadratu, brak obycia towarzyskiego, zachowuje się karygodne.
  • Nie ma nic do powiedzenia, a te uwagi odnośnie biustu to już nie na miejscu.
  • Chłopak jeszcze nie dorósł do miłości. A te docinki po prostu dno dna.

ZOBACZ TEŻ: “Rolnik szuka żony”: Niebywałe, to przecież byli faworyci edycji! Fani nie mają złudzeń. “Nic z tego nie będzie”

"Rolnik szuka żony": Dariusz odpowiedział na ostrą reakcję widzów. "Niczego nie żałuję"...

Negatywnych komentarzy na temat zachowania Dariusza w ostatnim odcinku programu “Rolnik szuka żony” cały czas przybywa. Internauci zapłonęli gniewem, nie rozumiejąc, dlaczego mężczyzna w tak ordynarny i przedmiotowy sposób zaczął wypowiadać się o Nicoli. W związku z tym, że sprawy przybrały tak nieoczekiwany obrót, portal Plejada postanowił skomentować się z rolnikiem, by ten mógł wyjaśnić swoje zachowanie. Z kolei jego komentarz może tylko bardziej zaognić całą sytuację!

Szczerze, to nie czytam komentarzy. Zachowuję się cały czas naturalnie, więc nie mam nic do ukrycia – stwierdził.

Co więcej, Dariusz wcale nie żałuje słów, które skierował do Nicoli. Twierdzi, że gdyby miał okazję, zachowałby się tak samo:

Dziwnie się siebie ogląda na ekranie, ale są to pozytywne emocje. Niczego nie żałuję i nic bym nie zmienił. Wszystkim mój występ w telewizji się podoba i gratulują mi odwagi – powiedział pewny siebie rolnik w rozmowie z Plejadą. 

źródło: pudelek.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?