Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Eurowizja 2024: Polski dziennikarz zwrócił się bezpośrednio do niej
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 10.05.2024 14:52

Eurowizja 2024: Polski dziennikarz zwrócił się bezpośrednio do niej

Eden Golan
Fot. JESSICA GOW/TT/AFP/East News

Drugi półfinał Eurowizji 2024 już za nami. Teraz wszyscy fani tego wydarzenia wyczekują z niecierpliwością soboty. To właśnie wtedy ma być transmitowany finał i dowiemy się, kto jest zwycięzcą 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. W trakcie konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zwrócił się do jednej z wykonawczyń. Wszystkich zamroziło.

Skandal w pierwszym półfinale!

W trakcie pierwszego półfinału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji doszło do niemałego skandalu. I nie mówimy tutaj o tym, że Luna odpadła na tym etapie. Uwagę zwrócił występ finlandzkiego zespołu “Windows95men”.

Finowie w momencie kiedy pojawili się na scenie i zaczęli wykonywać swoją piosenkę “No Rulez!”, okazało się, że jeden z nich jest bardzo skąpo ubrany. Ma na sobie koszulkę z napisem “Windows 95”, a także prześwitujące stringi, skarpety i sandały.

EN_01619413_5085.jpeg
Fot. JESSICA GOW/TT/AFP/East News, Windows95men
Love Island: "Zaczęłaś atakować moją ciocię". Jarek ujawnia porażające szczegóły rozstania z Zuzą Już nie tylko Roxie! Kolejna czołowa piosenkarka myśli o Eurowizji

Publiczność wybuczała tą reprezentantkę!

W trakcie drugiego półfinału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji w szwedzkim Malmo, doszło do niecodziennego zachowania publiczności. Okazuje się, że na próbach osoby, które je oglądały także zarejestrowały podobną reakcję.

Gdy tylko Eden Golan pojawiła się na scenie, można było usłyszeć buczenie ze strony publiczności. Artystka jednak dokończyła swój występ i zeszła ze sceny w asyście gwizdów.

Eden Golan
Fot. JESSICA GOW/TT/AFP/East News, Eden Golan

Gęsta atmosfera na konferencji po drugim półfinale.

Szymon Stellmaszyk z redakcji strony "Let's talk about ESC" postanowił w trakcie konferencji prasowej zadać pytanie reprezentantce Izraela, która wczoraj została wybuczano przez publiczność. 

Osobiste pytanie. Czy zastanawiałaś się nad tym, że twoja obecność tutaj stanowi ryzyko dla innych uczestników i publiki? - zapytał Stellmaszyk.

Mina wokalistki była bardzo wymowna. Prowadzący konferencje powiedział, że nie musi odpowiadać na to pytanie, na co wkroczył reprezentant Holandii Joost Klein i zapytał: “A dlaczego nie?”.

Ostatecznie Szymon uzyskał odpowiedź od Eden:

Wszyscy jesteśmy tu z jednego i tylko jednego powodu. EBU podejmuje wszelkie środki, abyśmy byli bezpieczni i mogli się razem zjednoczyć. Wszyscy są tu bezpieczni i nie bylibyśmy tu z żadnego innego powodu - odpowiedziała Szymonowi Eden.