Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Rancza” jest nie do poznania. Zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z charakterystycznego blondu
Karol Osiński
Karol Osiński 01.12.2020 08:48

Gwiazda „Rancza” jest nie do poznania. Zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z charakterystycznego blondu

Ranczo
fot. instagram.com/elaromanowska

Ranczo od momentu emisji pierwszego odcinka stało się jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Niestety w 2016 roku zaprzestano nagrywania kolejnych. Nie zmienia to faktu, że zainteresowanie produkcją, jak i jej aktorami wcale nie zmalało. Elżbieta Romanowska, grająca rolę Jolanty Pietrek, żony lubianego Patryka Pietrka postanowiła nieco zaskoczyć fanów i odświeżyć swój wygląd. Zmieniła kolor włosów.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na jaki kolor włosów zdecydowała się Elżbieta Romanowska,
  • Ile lat była blondynką,
  • Jak na jej zdjęcie zareagowali internauci.

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, gdzie chwali się nowym kolorem włosów. Komentarze pod fotografiami mówią wszystko, fani artystki są zachwyceni. Znana, jako charakterystyczna blondynka z serialu Ranczo Elżbieta Romanowska w dalszym ciągu wzbudza podziw wielbicieli.

Gwiazda serialu Ranczo zmieniła kolor włosów

Elżbieta Romanowska, znana m.in. jako Jolanta Pietrek, żona Patryka Pietrka z serialu Ranczo pochwaliła się na swoim Instagramie nowym kolorem włosów. Dotychczas wszyscy fani kojarzyli aktorkę z charakterystycznego blondu, który przyciągał wzrok, każdego wielbiciela znanej produkcji TVP.

Chociaż serial przestał być nagrywany w 2016 roku, to do dziś śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej lubianych. Elżbieta Romanowska, która w Ranczu pojawiła się dopiero w trzeciej serii, z miejsca dodała mnóstwa koloru, a przy tym humoru telewidzom.

Aktorka postanowiła odświeżyć nieco swój wygląd. Teraz będziemy mogli ją podziwiać w pogłębionym naturalnym kolorze włosów, który pomieszała z blondem, który towarzyszył jej przez 12 lat. Co ciekawe, Elżbieta nie wyklucza ewentualnych, kolejnych zmian w przyszłości.

– 12 lat byłam blondynka ! Czas na zmianę, czas dać włosom trochę odpocząć, kiedy jak nie teraz. Na początek pogłębiamy naturalny kolor i przeplatamy go z blondem, a co będzie dalej zobaczymy – czytamy na Instagramie Elżbiety Romanowskiej.

Fani nie szczędzili aktorce komplementów. Pod zamieszczonymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których pochwalali Elżbietę za decyzję i uznawali, że wygląda bardzo ładnie, a nowy kolor włosów jej pasuje.

Teksty wybrane dla Ciebie

Kim jest Elżbieta Romanowska?

Elżbieta Romanowska jest polską aktorką teatralną i filmową, a także prezenterką telewizyjną. Od 2008 do 2016 roku grała w serialu Ranczo jako Jolanta Pietrek. Na scenie aktorskiej występuje nieprzerwanie od 2002 roku.

Co ciekawe, to nie pierwsza metamorfoza, jaką przeszła Elżbieta Romanowska w tym roku. Jeszcze wcześniej postanowiła odświeżyć swój kolor włosów na zdecydowanie jaśniejszy blond, jednak po czasie wróciła do najbardziej charakterystycznego.

Całkiem niedawno Elżbieta poinformowała fanów, że czeka ją długa rehabilitacja, po tym jak złamała rękę. Jednak z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, a leczenie przynosi efekty.

Bez wątpienia jeszcze nie raz ujrzymy aktorkę w dobrej formie. Trzeba przyznać, że w nowym kolorze włosów prezentuje się znakomicie. A jak wy uważacie? Myślicie, że w poprzednim było jej lepiej?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ranczo

Elżbieta Romanowska zmieniła kolor włosów.

Ranczo

Postanowiła pomieszać nautralny kolor z blondem.

Elżbieta Romanowska

Fani kojarzyli ją z charakterystycznego blondu, który towarzyszył jej przez 12 lat.

Zobacz także w naszych serwisach: