Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści o Elżbiecie Romanowskiej. Nie czuje się dobrze, wiemy kto się opiekuje aktorką
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2022 19:51

Smutne wieści o Elżbiecie Romanowskiej. Nie czuje się dobrze, wiemy kto się opiekuje aktorką

Elżbieta Romanowska
fot. Instagram/elaromanowska

Sezon przeziębienia i grypy rozpoczął się już na dobre. Coraz więcej osób wokół nas zmaga się z gorszym samopoczuciem. Teraz o swoich problemach zdrowotnych poinformowała Elżbieta Romanowska.

Aktorka za pomocą krótkiego nagrania na Instagramie zdradziła, że z powodu choroby musiała pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek i regenerację. Jednocześnie wyznała, kto opiekuje się nią w tym trudnym dla niej okresie.

Elżbieta Romanowska poinformowała o swojej chorobie

Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami smutnymi informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Aktorka zmaga się obecnie z gorszym samopoczuciem, które znacząco utrudnia jej pracę na planie oraz wykonywanie codziennych obowiązków.

Na filmiku widzimy, że Elżbieta Romanowska spędza obecnie czas na wygodnej kanapie i owinięta ciepłym kocem stara się odpocząć i powrócić do pełni sił. Jednocześnie zdradziła, że w tym trudnym okresie może liczyć na pomoc i wsparcie swoich rodziców.

Aktorka przyjechała właśnie do domu rodzinnego i obecnie wyleguje się razem z ukochanym pieskiem.

Rozłożyło mnie. Wczoraj już na spektaklu ledwo co zagrałam, a dzisiaj to już i kaszel i osłabienie, ale przyjechałam do rodziców i mam tu swojego stróża. I tak sobie leżymy – wyznała Elżbieta Romanowska na Instagramie.

Elżbieta Romanowska ma motywację, żeby wyzdrowieć

Jednocześnie artystka ujawniła, że ma tylko jeden dzień na należyty relaks i regenerację, bo już jutro czeka na nią kolejne wyzwanie zawodowe. Elżbieta Romanowska zdradziła, że już jutro wyruszy w charytatywnym pokazie dla dzieci, który odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim.

–Do jutra muszę się wykurować, bo idę w pokazie charytatywnym dla dzieciaków i nie wyobrażam sobie, żeby mnie miało tam nie być. Więc jeśli mieszkacie gdzieś w Grodzisku lub okolicy, albo po prostu chcecie sobie zrobić wycieczkę, to zapraszamy Was do Mediateki na godzinę 11:30 do Grodziska Mazowieckiego, super pokaz z gwiazdami – zaprosiła aktorka na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Elzbieta Romanowska
Elzbieta Romanowska
Elzbieta Romanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka