Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elżbieta Romanowska bez grama makijażu. Tak wygląda naprawdę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 13.07.2023 17:59

Elżbieta Romanowska bez grama makijażu. Tak wygląda naprawdę

Ela Romanowska
fot. KAPiF, Instagram/@elaromanowska, Ela Romanowska pokazała się bez makijai

Prace nad nową edycją programu “Nasz nowy dom” trwają już od długiego czasu. Zbliżający się sezon, będzie pierwszym w historii, którego nie poprowadzi Katarzyna Dowbor. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska, która zdaniem innych członków obsady radzi sobie w nowej roli naprawdę nieźle. Prezenterka aktywnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy pracy nad show oraz swoje życie. Dziś postanowiła pokazać się fanom bez makijażu.

Elżbieta Romanowska pokazała się bez makijażu

Elżbieta Romanowska pokazała się w nagraniu bez makijażu i powiedziała fanom, że spędzi dziś dzień z rodziną, której dom jest w tym czasie remontowany. Przyznała, że na pewno przypadnie ona do gustu fanom.

Chwilę później pokazała też kulisy teatru i dodała, że pracuje nad niespodzianką, ale nie zdradziła większej ilości szczegółów. To pokazuje, że prezenterka ma bardzo dużo pracy i “Nasz nowy dom” nie jest jedyną z nich.

Jarek i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" nie są już sami. Mają problem z najmniejszym członkiem rodziny

Elżbieta Romanowska ma ręce pełne roboty

Elżbieta Romanowska cały czas gra także w serialach i spektaklach teatralnych. Aby jak najszybciej przemieszczać się pomiędzy planami zdjęciowymi, aktorka lata samolotem. Ostatnio skarżyła się na warunki panujące na planie programu “Nasz nowy dom”.

Lipiec to jeden z najgorętszych miesięcy w roku i temperatury dają się we znaki ludziom pracującym przy show “Nasz nowy dom”. Ze względu na panujący upał prowadząca upięła włosy w szczególny sposób.

- Jest na dworze z 300 stopni. Zaraz człowiek będzie wyglądał jakby mu wiadro wody na głowę wylali - powiedziała na Instagramie.

Jest mniej hejtu na Elżbietę Romanowską

Fani wieloletniego show Polsatu będą musieli jeszcze trochę poczekać na emisję nowych odcinków programu. Ich premiera zaplanowana jest na wrzesień, a produkcja pracuje w pocie czoła, aby były one jak najlepsze.

Pozytywnym aspektem jest to, że na Elżbietę Romanowską jest coraz mniej hejtu, bo początkowo po ogłoszeniu, że ona zostanie prowadzącą programu “Nasz nowy dom” wiele osób nie mogło się pogodzić z tym, że Katarzyna Dowbor odchodzi z produkcji.

Ela Romanowska bez makijażu
fot. Instagram/@elaromanowska