Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Dziecka spodziewamy się wiosną". Cudowne wieści od pary z "Rolnik szuka żony"
Michał Fitz
Michał Fitz 09.01.2024 18:18

"Dziecka spodziewamy się wiosną". Cudowne wieści od pary z "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP

Choć ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” zakończyła się dobrych kilka tygodni temu, a nowych odcinków nie zobaczymy przez długie miesiące, to bohaterowie show nie pozwalają o sobie zapomnieć. Właśnie przekazali cudowne nowiny.

"Rolnik szuka żony": Ania i Jakub zdecydowanymi zwycięzcami

Ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” dostarczyła nam mnóstwo emocji. Niestety, sporo z nich było negatywnych. Wiele nieprzyjemności wyszło na jaw podczas finału sezonu. Pary, które miały odnieść sukces, rozeszły się.

Ze sobą pozostali tak naprawdę tylko Ania i Jakub, którzy stworzyli zdecydowanie najbardziej zgraną parę. Na tyle, że mężczyzna specjalnie długo nie czekał z zaręczynami. Jego wybranka oczywiście się zgodziła.

Przeżyła dramat, za to… z kim poszła na Sylwestra? Poruszające wyznanie Eli z “Rolnik szuka żony” Nie do wiary z kim Agnieszka z "Rolnika" spędziła wieczór. Aż trudno oderwać wzrok od zdjęcia

Ania i Jakub zostaną rodzicami

Już przy okazji świątecznego, specjalnego wydania programu Ania i Jakub nie szczędzili radosnych wieści. Wprost emanowali radością i miłością. Dlatego nie chcieli ukrywać radosnych wieści. Ania przyznała, że jest w ciąży.

Nie chciała jednak wszystkiego zdradzać. Liczyła, że płeć dziecka uda jej się zachować w tajemnicy, ale Jakub był tak przeszczęśliwy, że jej zwyczajnie na to nie pozwolił. Wprost wypalił, że spodziewają się chłopca. Jego narzeczona tylko wymownie przewróciła oczami.

Ania z kolejnymi szczegółami w sprawie ciąży

Temat ciąży żywo zainteresował widzów programu “Rolnik szuka żony”. Ci często dopytują Anię w mediach społecznościowych o jej stan błogosławiony. Przy ostatniej interakcji z fanami rolniczka potwierdziła, że wszystko jest w porządku i nieco przybliżyła termin porodu. 

Dziecka spodziewamy się wiosną

Jednocześnie Ania, która jest jednak bardziej powściągliwa od ukochanego, nie chce zdradzać wszystkiego. W związku z tym konkretną, szacowaną datę porodu zatrzymuje dla siebie. Nie zdradziła też, czy para ma już imie dla swojej pociechy.

ania rolnik.JPG
instagram.com
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces