Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ewa z "Rolnik szuka żony" nie rozpacza już po Waldku? Przyłapano ją z inną gwiazdą 10. edycji
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.01.2024 14:29

Ewa z "Rolnik szuka żony" nie rozpacza już po Waldku? Przyłapano ją z inną gwiazdą 10. edycji

Ewa Kryza, Rolnik szuka żony
Ewa Kryza zaczęła widywać się z inną gwiazdą programu "Rolnik szuka żony". Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” wbiła widzów w fotele, gdy nagle stało się jasne, że zakończy się ona zupełnie inaczej, niż spekulowano. Między Waldemarem a Ewą doszło do burzliwego rozstania. Rolnik szybko znalazł pocieszenie w ramionach Doroty, którą wcześniej odrzucił, jednak Ewa również długo nie rozpaczała po mężczyźnie. Właśnie wyszło na jaw, że zaczęła widywać się z inną gwiazdą “Rolnika”.

"Rolnik szuka żony": Kulisy rozstania Ewy i Waldemara

O 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” jeszcze długo będzie się mówić. Finał popularnego show TVP okazał się kompletnie zaskoczyć publiczność. Okazje się, że na łamach programu tylko jednej z par udało się stworzyć stały i szczęśliwy związek. Inne, choć zapowiadały się na podobnie udane, skończyły się gorzkim rozstaniem. Spośród nich najwięcej emocji zdaje się budzić to Waldemara i Ewy.

Związek Waldemara i Ewy zakończył się również szybko, jak się zaczął. Choć podczas ostatniego odcinka widzowie widzieli ich razem, poza kamerami między parą doszło do burzliwego rozstania. Na łamach wielkiego finału rolnik zarzucał byłej ukochanej, że ich związek rozpadł się przez nią. Ewa natomiast argumentowała swoją decyzję o zakończeniu relacji z Waldemarem jego wybuchowym temperamentem. Między parą doszło do kłótni na wizji, natomiast już po zakończeniu udziału w “Rolniku” oboje nie szczędzili sobie przytyków.

”Anna sprząta”. Jakub z “Rolnik szuka żony” wprost o podziale obowiązków w domu na wymownym zdjęciu. Ten to się ustawił Tylko u nas: "Przede wszystkim nie zwariować". Bohaterka "Rolnika" ze zdumiewającym wyznaniem. To będzie ciężki rok

"Rolnik szuka żony": Waldemar związał się z Dorotą, którą odrzucił w programie

Ewa i Waldemar rozstali się w silnych emocjach, które utrzymywały pomiędzy nimi napiętą atmosferę jeszcze długo po zakończeniu udziału w programie “Rolnik szuka żony”. Rolnik wypowiadał się wprost, iż czuje, że kobieta wykorzystała go, by zdobyć popularność dzięki show TVP. Wiele wskazuje jednak na to, że po rozstaniu z nią nie cierpiał długo, ponieważ związał się z Dorotą.

We wcześniejszym etapie programu Waldemar miał wybór pomiędzy Ewą a Dorotą. Rolnik szybko pożałował, że nie wybrał drugiej z kobiet od razu, gdy miał ku temu okazję. Na szczęście gdy odezwał się do niej, postanowiła mu dać kolejną szansę. Dzięki temu para tworzy dziś razem związek, w którym dzielą plany na przyszłość. Jak natomiast Ewa uporała się z rozstaniem? Nie ulega wątpliwości, że zamieszanie związane z medialnym rozpadem związku było dla niej trudne. Tymczasem nagle gruchnęły wieści, jakoby wokalistka miała zacząć widywać się z inną gwiazdą 10. edycji!

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Waldemar z „Rolnika” w mocnym wywiadzie. Inne kobiety, powrót Ewy i wielka popularność, rolnik rozwiewa mity

"Rolnik szuka żony": Ewa zaczęła widywać się z inną gwiazdą z 10. edycji

Wiele wskazuje na to, że Ewa zdołała uporać się z trudnymi wspomnieniami, jakich dostarczył jej udział w programie “Rolnik szuka żony”. Obecnie wokalistka stara cieszyć się każdym dniem i nie rozpamiętuje przeszłości. Okazuje się jednak, że z udziału w popularnym matrymonialnym show wyniosła coś znacznie więcej niż nietrafiony związek z Waldemarem.

Na profilu Nicoli, która również wzięła udział w “Rolniku”, ukazała się relacja, na której widać, jak ona i Ewa spędzają razem czas. Niewielu fanów zapewne spodziewało się, że dziewczyny zaprzyjaźnią się po programie. Ponieważ obie ich relacje okazały się rozczarowaniem, z pewnością kobiety łączy wiele wspólnych tematów. 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik