Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przeżyła dramat, za to… z kim poszła na Sylwestra? Poruszające wyznanie Eli z “Rolnik szuka żony”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.01.2024 08:53

Przeżyła dramat, za to… z kim poszła na Sylwestra? Poruszające wyznanie Eli z “Rolnik szuka żony”

Elżbieta Czabator
"Rolnik szuka żony" prod. TVP

Ela z popularnego programu “Rolnik szuka żony” nie ma ostatnio dobrej passy. Na początku wszystko rozbijało się o jej związek z Markiem, którego poznała w produkcji. Niestety relacja nie przetrwała, a partner okazał się być inny, niż przed kamerami. W ostatnim czasie Królowa truskawek pochwaliła się w mediach społecznościowych, w czyim towarzystwie przywitała Nowy Rok. Ta wieść obiegła Internet, a odbiorcy nie pozostawili na rolniczce suchej nitki. Uwierzyli w plotki!

"Rolnik szuka żony" - losy Królowej truskawek

Elżbieta Czabator wystąpiła w 8. edycji popularnego programu emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Mowa o “Rolnik szuka żony”, produkcji przedstawiającej perypetie właścicieli gospodarstw rozglądających się za miłością życia. Format gromadzi przed telewizorami rzeszę fanów, którzy z zapartym tchem obserwują, komu tym razem uda się stworzyć stały związek.

Nie inaczej było z Elą, uprawiającą ekologiczne truskawki. Podczas programu oczarował ją pochodzący ze Słupska Marek, z którym bohaterka wkrótce zamieszkała w swojej posiadłości. Relacja nie potrwała jednak długo. Para rozstała się, a plotki mówiły, że mężczyzna miał próbować wymuszać na rolniczce poważne ingerencje w swój wygląd zewnętrzny. Szybko wypaliło się też między nimi zauroczenie.

Nie do wiary z kim Agnieszka z "Rolnika" spędziła wieczór. Aż trudno oderwać wzrok od zdjęcia Ela z “Rolnik szuka żony” została strasznie potraktowana przez swojego wybranka. Sylwestra spędziłą z gwiazdorem innego show

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" spędziła Sylwestra w doborowym towarzystwie

Niedawno media obiegła wieść, że bohaterka “Rolnika” bawiła się podczas sylwestrowej nocy w zupełnie nowym towarzystwie. Imprezowała w hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej, czym nie omieszkała pochwalić się w swoich mediach społecznościowych. Uwagę fanów przykuł jeden istotny szczegół. U boku Elżbiety prezentował się znany z innej produkcji mężczyzna. Mowa o Józefie Raciniewskim znanym z “Sanatorium miłości”. Według relacji kobiety, zabawa była naprawdę przednia.

“Na Sylwestrze bawiło się 350 osób. Jedzenie było wyśmienite, było wybieranie króla i królowej parkietu, różne konkursy. Zabawa była wspaniała, a zespół grał rewelacyjnie”

Obserwatorzy Elżbiety Czabator zaczęli zastanawiać się, czy między nią a Józefem nie ma przypadkiem czegoś więcej. Spekulacje obiegły Internet, aż ostatecznie skomentowała je sama zainteresowana. Królowa truskawek podkreśliła, że bohater “Sanatorium miłości” jest jej partnerem wyłącznie na tanecznym parkiecie i nie łączy ich nic ponadto. 

ZOBACZ TEŻ: “Rolnik szuka żony”: Już wszystko jasne. Artur nie kłamał w finale. Jak teraz ma się czuć Sara?

"Rolnik szuka żony" - Elę spotkała fala hejtu za partnera na parkiecie

Jak się okazało, zapewnienia Elżbiety o zwykłej koleżeńskiej relacji z Józefem nie wystarczyły. Rolniczka zaczęła mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami od osób, które uwierzyły w plotkę o potencjalnym związku pomiędzy nią a bohaterem “Sanatorium miłości”. Dezinformacja zatoczyła tak szerokie kręgi, że kobieta postanowiła wypowiedzieć się na ten temat na swoim profilu na Instagramie.

“Cały świat plotkarskiej prasy donosi, że ja i Józef jesteśmy parą. Zastanawiam się nad tym, w jakim świecie przyszło nam żyć? Czy dwojgu samotnym ludziom nie wolno iść się zabawić? Na zachodzie jest to całkiem normalne, w Polsce wszystko musi się dwuznacznie kojarzyć, niestety. Świetnie to rozumiem, że jesteśmy osobami publicznymi i każdy się interesuje nami. Niestety nie zawsze jest to miłe, bo oprócz miłych komentarzy spada na nas też obrzydliwy hejt”

- napisała Elżbieta Czabator.

Jak widać, popularność, którą zdobywają bohaterowie hitowych programów telewizyjnych, obarczona jest dużym ryzykiem. Nikomu nie jest łatwo mierzyć się z krytyką, szczególnie gdy ta wynika ze zwykłego nieporozumienia.

Źródło: pomponik.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik