Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie do wiary z kim Agnieszka z "Rolnika" spędziła wieczór. Aż trudno oderwać wzrok od zdjęcia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.01.2024 14:18

Nie do wiary z kim Agnieszka z "Rolnika" spędziła wieczór. Aż trudno oderwać wzrok od zdjęcia

Agnieszka Rolnik szuka żony
Agnieszka z "Rolnika" pokazała fanom, z kim spędza wieczór. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Na łamach programu “Rolnik szuka żony” Agnieszka dała się poznać fanom jako spokojna i odpowiedzialna osoba o dobrym sercu. Kobieta od początku miała ustalone jasne priorytety, według których poszukiwała dojrzałego emocjonalnie partnera, który byłby w stanie założyć z nią rodzinę. Niestety, Agnieszka go nie znalazła i zakończyła swój udział w show jako singielka. Tymczasem w jej mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie, które zachwyciło fanów. Agnieszka pokazała, z kim spędziła wolny wieczór.

Agnieszka z "Rolnika" niestety nie znalazła w programie miłości

Agnieszka była uczestniczką 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Razem z Dariuszem, Waldemarem, Arturem i Anną zgłosiła się do programu, by odnaleźć swoją drugą połówkę. Kobieta od początku wzbudziła sympatię widzów, dzięki czemu doczekała się mnóstwa fanów. Docenili oni jej spokojny i ułożony charakter oraz to, że twardo stąpa po ziemi i ma jasno ustalone cele, do których dąży. Okazuje się, że te cechy doceniło także wielu mężczyzn, spośród których trzech Agnieszka zaprosiła na swoje gospodarstwo.

Na łamach programu “Rolnik szuka żony” Agnieszka starała się rozwijać swoją relację z Mateuszem, Jankiem oraz Irkiem, jednak ostatecznie żaden z kandydatów nie spełnił jej oczekiwań. Do finału rolniczka przeszła tak, jak zaczynała show, czyli jako singielka. Choć nie udało jej się znaleźć partnera, nie ukrywała, że udział w “Rolniku” był dla niej mimo wszystko ciekawym i wartościowym przeżyciem. Przysporzył jej on również fanów, którzy aktywnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Kilka dni temu oniemieli, gdy zobaczyli, z kim kobieta spędza wolny wieczór.

Ewa z "Rolnik szuka żony" nie rozpacza już po Waldku? Przyłapano ją z inną gwiazdą 10. edycji Ela z “Rolnik szuka żony” została strasznie potraktowana przez swojego wybranka. Sylwestra spędziłą z gwiazdorem innego show

Agnieszka z "Rolnikiem" skomentowała związek Waldemara i Doroty

Choć dzięki udziałowi w programie “Rolnik szuka żony” Agnieszka doczekała się mnóstwa fanów, jej spokojna natura nie wywołała wśród widzów tak wielu emocji, jak postawa innych uczestników. Bohaterem, którego zachowanie w sieci odbiło się szczególnie wielkim echem, był Waldemar. W finale 10. edycji “Rolnika” wyszło na jaw, że tuż po zakończeniu nagrań on oraz Ewa rozstali się. Na łamach ostatniego odcinka byli ukochani zaczęli wzajemnie obwiniać się o nieudany związek. Zaraz potem okazało się, że rolnik zdążył już związać się z Dorotą, którą wcześniej odrzucił. Ta informacja była szokiem nie tylko dla widzów, ale również pozostałych uczestników.

Nic nie wiedzieliśmy wcześniej, że Waldi jest z Dorotką, wiec dowiedzieliśmy się w dniu nagrań – skomentowała Agnieszka w rozmowie z “Party”.

Fani zaczęli zastanawiać się, czy pięknej, spokojnej rolniczce również uda się odnaleźć szczęście u czyjegoś boku poza kamerami. Z tego powodu uważnie obserwują jej media społecznościowe, gdzie ostatnio Agnieszka opublikowała zaskakujące zdjęcie!

ZOBACZ TEŻ: “Rolnik szuka żony”: Już wszystko jasne. Artur nie kłamał w finale. Jak teraz ma się czuć Sara?

Agnieszka z "Rolnika" pokazała, z kim spędza wieczór

Agnieszka nie znalazła w "Rolniku” partnera, jednak udział w programie sprawił, że niemal z dnia na dzień kobieta doczekała się tysięcy fanów. Po zakończeniu przygody w show rolniczka zaczęła korzystać z uroków popularności i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie ma ich aż 43 tysiące. Internauci uważnie śledzą każdy jej nowy post czy zdjęcie na relacji z nadzieją, że kobieta ułoży sobie z życie z kimś po programie. Ta z kolei chętnie relacjonuje, jak mija jej codzienność. 

Kilka dni temu Agnieszka postanowiła pokazać fanom, jak mija jej wolny wieczór. Okazało się, że nie spędza go sama! Rolniczka opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie ślicznego, śpiącego chihuahuy, który ułożył się koło pluszaka. Uroczy kadr wywołał wiele emocji wśród fanów kobiety. Internautom na pewno było trudno oderwać wzrok od tak uroczego kadru. 

Projekt bez nazwy - 2024-01-08T131629.694.png
Towarzysz Agnieszki z “Rolnik szuka żony”. Fot. Instagram.com/agakwiat83

źródło: party.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik