Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dorota Szelągowska powiedziała sakramentalne "Tak"? W komentarzach gratulacje
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.05.2024 17:08

Dorota Szelągowska powiedziała sakramentalne "Tak"? W komentarzach gratulacje

Dorota Szelągowska, partner
Fot. dotindotin/Instagram, KAPiF

Dorota Szelągowska opublikowała w sieci tajemniczą rolkę. Pozuje na niej ze swoim partnerem przy symbolicznym łuku. Czy prezenterka chciała nam przekazać pewne radosne wieści?

Dorota Szelągowska trzy razy brała ślub

Jej pierwszym mężem był aktor Paweł Hartlieb, to z tego związku zrodził się jej syn Antoni. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu i po pewnym czasie projektantka ponownie stała się singielką. Jako drugi zawrócił w jej głowie dyrygent i kompozytor Adam Sztaba, z którym przez jedenaście lat żyła bez ślubu. Po tym czasie postanowili jednak przysiąc sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Po kolejnych dwóch latach postanowili się jednak rozejść.

Trzecim partnerem Doroty Szelągowskiej był Michał Wawro. Ceremonia była symboliczna, zgromadziła się na niej tylko najbliższa rodzina prezenterki. Jak zdradzała w przeszłości, całe wydarzenie wyniosło ją wówczas 65 złotych.

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele (...), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków - opowiadała “Twojemu Stylowi”.

Szelągowska w miłosnych objęciach. W końcu pokazała ukochanego Tyle trzeba zarabiać, aby żyć normalnie. Dorota Szelągowska ujawnia

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Jak się jednak okazało, już od 2019 roku między projektantką a jej trzecim mężem zaczęło dochodzić do zgrzytów. Para początkowo skrzętnie ukrywała informacje o rozstaniu, jednak później Dorota Szelągowska przyznała, że pandemię spędziła już w osamotnieniu. Ostatecznie do rozwodu doszło w lipcu 2021 roku.

29 lipca doszło do pierwszej rozprawy, która rozpoczęła się z dwugodzinnym opóźnieniem. Na długiej liście świadków znaleźli się m.in. znana z programów Szelągowskiej Marika Jóźwiak oraz syn gwiazdy, Antoni. O godzinie 15.20 zapadł wyrok. Dorota Szelągowska oficjalnie jest już po rozwodzie. Jej były już mąż wydawał się zadowolony z orzeczenia, czego wyraz dał na korytarzu sądu - informował wtedy “Super Express”.

Dziś wiemy już, że Dorota Szelągowska jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Na początku kwietnia tego roku mieliśmy możliwość po raz pierwszy zobaczyć mężczyznę, u boku którego żyje obecnie projektantka. Napisała wtedy poruszający post w swoich mediach społecznościowych.

Najlepszy poranek ever! Najpiękniejszy kamień na świecie. Wiedziałam, że Wojtek jest kompletnym świrem, jeśli chodzi o wyszukiwanie najcudowniejszych kamieni na świecie, ale to, co zobaczyłam dziś u niego w ogromnej hali, po prostu zaparło mi dech w piersiach. Już się nie dziwię tym wszystkim opowieściom, jak z dnia na dzień pędzi na krańce świata, bo pojawił się jakiś wyjątkowy kamień… Kilka tysięcy lat historii w jednym przekroju. Coś cudownego

Dorota Szelągowska partner.jpg
Fot. dotindotin.Instagram

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska przekazała smutne wieści na temat zdrowia Katarzyny Grocholi. „Już nigdy nie będzie...”

Dorota Szelągowska opublikowała tajemniczą rolkę

W mediach społecznościowych projektantki pojawiła się dziś tajemnicza publikacja. Nagranie, które udostępniła, prezentuje ją w towarzystwie partnera w różnych sytuacjach życia codziennego. Opis sugeruje nam, że jest to prezentacja najlepszych momentów bieżącego roku. Jedno ujęcie, które zostało dodatkowo ustawione jako miniaturka rolki, szczególnie przykuło uwagę internautów. Dorota Szelągowska oraz jej partner pozują na tle symbolicznego łuku, przypominającego ten, przy którym zwyczajowo bierze się ślub.

Nie wiadomo jednak, czy ta fotografia zdradza nam, że projektantka przysięgła sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską z Wojtkiem. To skojarzenie nie jest jednak odosobnione, bowiem w komentarzach już pojawiły się gratulacje oraz sugestie, że rzeczywiście chodzi o ślub. Na oficjalne komunikaty ze strony Doroty Szelągowskiej należy jeszcze poczekać.

To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy. Dziękuję Wojtuś