Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wyglądał ślub Rafała Mroczka. Dużo zdjęć z uroczystości
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 13.05.2024 17:19

Tak wyglądał ślub Rafała Mroczka. Dużo zdjęć z uroczystości

Magdalena i Rafał Mroczkowie
Fot. screen z Instagramu: https://www.instagram.com/cze_madzia/

To była jedno z piękniejszych uroczystości, jakie przyjdzie Wam zobaczyć. Ślub Rafała Mroczka wywołał ogromne zaskoczenie. Podobno miało być potajemnie, a wyszło hucznie jak nigdy. Mamy dla Was zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Para Młoda brylowała między gośćmi i z relacji widać, że wszyscy się świetnie bawili.

Rafał Mroczek: kim jest?

Rafał Mroczek to polski aktor, który największą popularność zdobył w serial “M jak miłość” rolą Pawła Zduńskiego. Studiował na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej i ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo. 

Celebryta nie ma wykształcenia aktorskiego, ale w młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance, a także ćwiczył gimnastykę akrobatyczną. Kim jest piękna wybranka jego serca?

KAPIF_1000pix_K1102627F.jpeg
Fot, KAPIF, Rafał Mroczek

 

Maffashion przedstawiła Danilczuka rodzinie. Para z TzG jest razem? "Podszedłem do drzwi, uchyliłem je i zobaczyłem, jak moja żona kocha się z Bogusiem"

Magdalena Mroczek: kim jest?

Magdalena Czech, to atrakcyjna blondynka, która ma na swoim koncie udział w lokalnych konkursach piękności. To właśnie ona 11 maja 2024 roku została żoną Rafała Mroczka. Była finalistka konkursu Miss Polonia 2018, skradł bez reszty jego serce.

Kobieta także jest reporterką programu Studio Raban, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. Czech ukończyła farmację na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z tytułem magistra i pracuje w swoim zawodzie.

Huczne wesele Państwa Mroczków!

W mediach społecznościowych dzięki gościom, którzy pojawili się na ślubie państwa Mroczków, pojawiało się sporo relacji z tego pięknego wydarzenia. Uwieczniły one między innymi jak aktor wyglądał ze swoją ukochaną, a także, w jaki sposób był przystrojony kościół, w którym Magda i Rafał brali ślub. 

Po zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, że sala bankietowa była pięknie przystrojona kwiatami, stoły były suto zastawione, a zaproszeni goście wraz z Państwem Młodym balowali do białego rana. Zebraliśmy najlepsze relacje i zdjęcia z tego wydarzenia poniżej specjalnie dla Was.

Zrzut ekranu 2024-05-13 o 15.32.14.png
Fot. screen z https://www.instagram.com/stories/cze_madzia, Rafał Mroczek i Magdalena Mroczek
Zrzut ekranu 2024-05-13 o 15.30.22.png
Fot. screen z profilu https://www.instagram.com/mroczek_marcin/, Rafał Mroczek i jego żona Magdalena Mroczek