Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Piorunujące, co działo się na dzisiejszym ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony". Wśród gości gwiazdy programu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.09.2023 19:30

Piorunujące, co działo się na dzisiejszym ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony". Wśród gości gwiazdy programu

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony"
Ślub Asi i Kamila z Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony". Fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Asia Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Jest to kolejna para, której udało się na łamach show odnaleźć i poślubić swoją drugą połówkę. Asia i Kamil właśnie powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Ceremonia była naprawdę wyjątkowa, pojawiło się na niej mnóstwo znamienitych gości!

Wspaniałe wieści o Asi i Kamilu z programu "Rolnik szuka żony"

Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz poznali się w 2021 roku na planie 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Chemia, która zaczęła rodzić się między parą na ekranie, urzekła widzów. Wielu z nich było pewnych, że ta historia będzie miała swój finał na ślubnym kobiercu i nie pomylili się! Jeszcze w ostatnim, finałowym odcinku show Kamil poprosił ukochaną o rękę. Od tamtej pory skończyła się ich przygoda z programem, a zaczęło planowanie uroczystości.

9 września Asia i Kamil powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Ich ślub odbył się w rodzinnych stronach panny młodej w Głębicach (woj. wielkopolskie). Cała uroczystość miała swojski charakter, a pojawiło się na niej wielu gości, których kojarzymy ze szklanego ekranu.

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Ślub Asi i Kamila z proramu "Rolnik szuka żony"

Jeszcze przed wzięciem ślubu Asia i Kamil doczekali się córeczki. Pod koniec października ubiegłego roku na świat przyszła Antosia. Teraz, miesiąc przed 1 urodzinami, jej rodzice zdecydowali się przypieczętować swoją miłość ślubem. Zgodnie z tradycją, miał on miejsce w rodzinnych stronach panny młodej, czyli w Głębicach w woj. wielkopolskim.

Para już od jakiegoś czasu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych relacjonowała, jak przebiegają ich przygotowani do ślubu. 9 września w końcu wzięli długo wyczekiwany przez fanów ślub. Na kadrach, które pojawiły się na ich relacjach na Instagramie, a także na profilu programu “Rolnik szuka żony” można było podziwiać pannę młodą, która zdecydowała się na klasyczną białą suknię z odkrytymi ramionami, a także na wianek z polnych kwiatów i zbóż. Pan młody wyglądał równie szykowanie w beżowym garniturze z kamizelką i muszką.

Goście na ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony"

Na ślubie Asi i Kamila znanych z programu “Rolnik szuka żony” pojawiło się mnóstwo gości. Jak podaje serwis “WP”, szacunkowo było ich ok. 150. Wśród nich znaleźli się doskonale znani fanom programu uczestnicy poprzednich edycji show, m.in. Kamila Boś. Zabrakło jednak Marty Manowskiej, która kilka tygodni temu w rozmowie ze Światem Gwiazd tłumaczyła, że nie da rady dotrzeć na uroczystość:

Nie będę mogła, bo mamy wtedy zdjęcia do "Sanatorium miłości". Niestety nie mogę sobie dać "wykluczeń", bo byśmy wtedy nic nie zrobili.

 

 

Projekt bez nazwy - 2023-09-09T191932.858.png
Ślub Asi i Kamila z Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony". Fot. instagram.com/onelove_weddingphoto
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"