Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Na dzisiejszym ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony" ludzie dopatrzyli się dwóch szczegółów. Zwróciły uwagę wszystkich
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.09.2023 21:40

Na dzisiejszym ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony" ludzie dopatrzyli się dwóch szczegółów. Zwróciły uwagę wszystkich

Asia i Kamil z "Rolnik szuka żony"
Internauci zwrócili uwagę na dwa szczegóły na ślubie Asi i Kamila z programu "Rolnik szuka żony". Fot. facebook/Rolnik szuka żony; Instagram/@kamil_.os

9 września Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz znani z programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Ceremonia, na której pojawiło się mnóstwo gości, miała swojski charakter, w który idealnie wpasowały się kreacje państwa młodych. Okazuje się, że dwa elementy szczególnie przykuły wzrok internautów. 

Asia i Kamil zakochali się w sobie na łamach programu "Rolnik szuka żony"

Kamil Osypowicz i Asia Wielgosz wzięli udział w 8. edycji programu “Rolnik szuka żony". Na planie produkcji poznali się w 2021 roku. Wtedy też od razu między nimi zaiskrzyło. Ich relacja od razu ujęła widzów, którzy kibicowali im do samego końca show. Podczas ostatniego odcinka doszło do najbardziej wyczekiwanego przez wszystkich wydarzenia — Kamil oświadczył się Asi!

W momencie emisji programu Asia miała 22 lata, jednak była pewna tego, że resztę życia chce spędzić u boku Kamila. Niedługo po zakończeniu udziału w show kobieta przeniosła się do ukochanego, a zaraz potem przekazała szczęśliwą nowinę o ciąży. Pod koniec października ubiegłego roku na świat przyszła Antosia. Niecały rok po tym wydarzeniu para wzięła ślub! Wydarzenie zachwyciło wszystkich obecnych na nim gości, wyjątkowe kadry z ceremonii już obiegły cały internet!

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Olśniewające kreacje ślubne Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony"

9 września Kamil i Asia znani z programu "Rolnik szuka żony" stanęli na ślubnym kobiercu. Para wzięła ślub w rodzinnych stronach panny młodej, w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach. Na ceremonię zostało zaproszone liczne grono gości, wśród których znaleźli się dobrze znani fanom “Rolnika” uczestnicy poprzednich edycji. 

Cała uroczystość była utrzymana w swojskim, ludowym klimacie. Z tego powodu panna młoda wybrała dla siebie suknię o klasycznym fasonie z gorsetem i odkrytymi ramionami. Jej długie, rozpuszczone blond włosy ozdobił wianek z polnych kwiatów i zbóż. Te same rośliny znalazły się także w bukiecie ślubnym Asi. Natomiast pan młody miał na sobie strój, który idealnie współgrał z kreacją żony — beżowy garnitur z kamizelką oraz muszką.

Zaskakujące komentarze internautów o ślubie Asi i Kamila z "Rolnik szuka żony"

Kadry ze ślubu Asi i Kamila z “Rolnik szuka żony” obiegły internet. Widzowie show z entuzjazmem zajrzeli za kulisy wydarzenia, które mogli obejrzeć w mediach społecznościowych programu, a także osób, które brały czynny udział w przygotowaniach do ślubu zakochanych. Dwa szczegóły szczególnie zwróciły uwagę internautów. Rozpisali się o nich w komentarzach pod jednym z postów na fanpage'u “Rolnik szuka żony”:

  • Piękny wianek i bukiet, jak na żonę rolnika przystało!
  • Oryginalny wianek i wiązanka — piękne.
  • Przepiękna uroczystość, szczęścia i miłości na lata. Wianek i bukiet ślubny to coś pięknego!
  • Ten bukiet i wianek są cudowne.
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik