Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Piotra Rubika ma już 15 lat, pokazał jej zdjęcie. Fani: "Piękna"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.05.2024 14:48

Córka Piotra Rubika ma już 15 lat, pokazał jej zdjęcie. Fani: "Piękna"

Piotr Rubik
fot. Instagram/@piotr_rubik

Piotr Rubik pochwalił się uroczym zdjęciem z córką. Fani nie kryją zachwytu i w komentarzach komplementują piękno 15-letniej Helenki. Jak bardzo dziewczyna przypomina swoich sławnych rodziców?

Piotr Rubik od lat jest szczęśliwie zakochany

Najpopularniejszy polski dyrygent może pochwalić się niezwykle sukcesywnym życiem zawodowym. Na jego koncie są takie utwory, jak “Psalm dla Ciebie”, czy “Niech mówią, że to nie jest miłość”. Co więcej, Piotr Rubik nie może również narzekać na swoje życie prywatne — nie tylko jest szczęśliwie zakochany, ale też doczekał się dwóch pięknych córek.

Muzyk od 2008 roku jest mężem Agaty Pachudzkiej. Para na każdym kroku podkreśla, że łączy ich naprawdę silne uczucie. I chociaż wiele osób zarzucało zakochanym, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku, małżeństwo na każdym kroku udowadnia, że są oni w błędzie. Piotr Rubik jest starszy od swojej wybranki o 18 lat.

Agata i Piotr Rubik
Piotr Rubik od lat jest szczęśliwie zakochany, fot. KAPIF
Agata i Piotr Rubik
Piotr Rubik od lat jest szczęśliwie zakochany, fot. KAPIF
Tak Joanna Opozda ubrała się na komunię. Podzieliła internautów Zbliża się druga rocznica śmierci Pachuckiego. Co się dzieje z Bogusią?

Piotr Rubik spełnia się w roli ojca

Dodatkowo kompozytor na każdym kroku podkreśla, że to właśnie życie rodzinne i jego bliscy są tym, co dodaje mu najwięcej sił i motywacji do codziennego działania. Piotr Rubik i jego ukochana żona Agata doczekali się dwóch dziewczynek. Starsza z córek pary Helena przyszła na świat 20 maja 2009 roku, a młodsza o imieniu Alicja urodziła się 25 maja 2013 roku.

Małżeństwo bardzo chętnie pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego w sieci. Teraz wspólnie z całą rodziną przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Piotr Rubik miał szansę rozwoju swojej kariery muzycznej. Nic więc dziwnego, że fani z niecierpliwością wyczekują na kolejne rodzinne fotografie. Teraz muzyk postanowił pochwalić się, jak w dniu urodzin wygląda starsza z jego pociech.

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka i Baron już podjęli decyzję dotyczącą ich dziecka.

Niewiarygodne, jak dziś wygląda 15-letnia córka Piotra Rubika

Na profilu kompozytora na Instagramie pojawiło się właśnie najnowsze zdjęcie, na którym gwiazdor pozuje u boku swojej starszej córki Heleny. Dziewczyna świętuje dzisiaj swoje 15. urodziny i z tej okazji znany tata chciał złożyć jej uroczyste życzenia.

Na zdjęciu widzimy, jak nastolatka pozuje ubrana w krótkie jeansowe spodenki i dopasowany niebieski top. Trzeba przyznać, że dziewczyna bardzo przypomina swoich znanych rodziców, co nie umknęło uwadze internautów. Większość z nich nie wierzy też, że mała córeczka Piotra Rubika ma już aż 15 lat!

Dwie krople wody. Sto lat dla córeczki.

A pamiętam jak śpiewała Piosenkę dla Helenki… Samych dobrych zdarzeń Helenko.

Jaka podobna do taty.

Piękna dziewczyna.