Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 7 miesiąc i jest! Agata Rubik z mężem zaczynają nowy rozdział w USA
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.02.2024 14:17

7 miesiąc i jest! Agata Rubik z mężem zaczynają nowy rozdział w USA

Piotr i Agata Rubik dzieci
KAPiF, Instagram @agata_rubik

Wielka radość nastała w rodzinie Rubików! Agata i Piotr wraz z córkami od kilku miesięcy przebywają w Stanach Zjednoczonych. Powoli układają tam sobie życie, a w ostatnich dniach spełniło się jedno z ich największych marzeń. Spodziewalibyście się takiego przypadku?

Agata Rubik była popularną modelką

Żona znanego muzyka pierwsze kroki w branży show-biznesu stawiała jako modelka. Jako 18-latka zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska i II wicemiss Polonia. To wtedy poznała Piotra Rubika, a miłość między tym dwojga mogła rozkwitnąć. Dziś modelka działa w Internecie i zajmuje się upowszechnianiem treści związanych z kulinariami i dietetyką. Na jej profilu znajduje się obecnie ponad 200 tysięcy obserwatorów.

Zarówno Agata jak i Piotr Rubik wierzą, że ich związek był im po prostu przeznaczony. W tym roku będą świętować 16. rocznicę ślubu.

“Wierzę w przeznaczenie. Żaden podryw nie wyjdzie, jeżeli nie jesteśmy sobie przeznaczeni. U nas się udało, bo mieliśmy być ze sobą. Po prostu tak było zapisane w gwiazdach. (...) Jedyną receptą na udany związek po etapie podrywu i zakochania jest to, by nauczyć się ze sobą żyć. Ta druga osoba musi być przyjacielem, bratnią duszą. Łatwiej jest się zakochać, niż spędzać ze sobą codzienność”

- mówił muzyk w wywiadzie z Izabelą Janachowską dostępnym w serwisie YouTube.

Agata Rubik pokazała paragon z amerykańskiego dyskontu. Na widok cen aż ściska w brzuchu. Tyle zapłacili za ser Agata Rubik odebrała wyniki badań. Diagnoza wbiła ją w fotel. Leczenie w USA kosztuje krocie

Agata Rubik wraz z mężem przebywa w USA

Od pewnego czasu cała rodzina przebywa w Stanach Zjednoczonych i ulokowała się w Miami. Tam Piotr Rubik prowadzi firmę, a Agata Rubik działa w mediach społecznościowych i komunikuje się ze swoimi fanami. Na Instagramie gwiazdy można podziwiać malownicze krajobrazy prosto z Florydy, w których można się po prostu zakochać. Ich córki uczą się w amerykańskich szkołach i chyba powoli przywykły do zmiany, choć jeszcze w grudniu młodsza z nich przyznała, że zmiana otoczenia ją zasmuciła.

Jeśli chodzi o dalsze plany pary, które planują zrealizować w Stanach Zjednoczonych, to jest to na pewno otwarcie przedszkola muzycznego i oczywiście produkcja nowych utworów. Agata Rubik podkreślała w wywiadach, że jej głównym celem jest “podbój Ameryki”.

KAPIF_oryginal_K915614F.jpg
Źródło: KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Rubikowie przeprowadzili się do USA. Teraz Agata Rubik pokazała w jakich warunkach zamieszkają, zatkało nas

Agata Rubik spełniła swoje marzenie!

Ostatnio w mediach społecznościowych Agaty i Piotra Rubików pojawiła się radosna informacja! Para udostępniła post, który opatrzono fotografią z ich szerokimi uśmiechami. Opis mówi sam za siebie. Spełniło się jedno z ich wielkich marzeń! Okazało się, że zainwestowali w swoją pierwszą amerykańską nieruchomość.

“Od początku bardzo chcieliśmy kupić ten apartament, który udało nam się wynająć w lipcu. Są takie miejsca, że wchodzisz i od razu czujesz, że to jest to. Jednak, co wcale nas nie dziwiło, właściciel nieruchomości powiedział nam od razu, że ono nie jest na sprzedaż i nie interesuje go żadna nasza propozycja. (…) Niespodziewanie miesiąc temu dostaliśmy telefon, że właściciel zmienił zdanie i musi sprzedać „nasz” apartament jak najszybciej. Albo nam, albo z nami. W życiu nie ma przypadków, dlatego nie zastanawialiśmy się ani chwili.”

Okoliczności zdarzenia wydają się być jak prosto ze snu! Może to właśnie mieli na myśli ludzie mówiący o słynnym “american dream”?