Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co łączy syna Górniak i Kwiatkowskiego? Podczas konferencji Polsatu jedno zwracało uwagę. Przypadek?
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.05.2023 19:17

Co łączy syna Górniak i Kwiatkowskiego? Podczas konferencji Polsatu jedno zwracało uwagę. Przypadek?

Syn Edyty Górniak i Dawid Kwiatkowski
fot. KAPiF

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 26-28 maja, a na konferencji, które ma je promować, pojawili się Dawid Kwiatkowski i syn Edyty Górniak. Ich jeden wspólny szczegół zwrócił uwagę fanów.

Okazuje się, że obu panów łączy coś więcej niż to, że są muzykami. Dawid Kwiatkowski od lat kojarzony jest z muzyczną działalnością, a pierwsze kroki w tej branży stawia także Allan Krupa.

Dawid Kwiatkowski i syn Edyty Górniak pojawili się na konferencji Polsatu

Podczas sopockiego festiwalu Dawid Kwiatkowski będzie obchodził jubileusz swojej muzycznej kariery. Na konferencji pojawił się ubrany w elegancki garnitur, ale swój look uzupełnił sportowymi trampkami.

Syn Edyty Górniak jeszcze nie jest na tyle dużym twórcą muzycznym, aby wystąpić na tak medialnym wydarzeniu, ale wydaje się, że jest to jedynie kwestią czasu. Na evencie promującym festiwal pojawił się w towarzystwie mamy, a jego szyję zdobił złoty łańcuch.

Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Jeden element połączył Dawida Kwaitkowskiego i syna Edyty Górniak

Elementem, który wyróżnił obu panów na tle innych uczestników wydarzenia, a jednocześnie połączył to, jak wyglądali, były okulary przeciwsłoneczne. Wyglądali przez to nieco osobliwie, wszak tego dnia próżno był szukać na niebie słońca, a pogoda była deszczowa.

Być może oślepiło ich słońce z loga stacji Polsat? Tego nie wiemy, ale zarówno Dawid Kwiatkowski, jak i syn Edyty Górniak pozowali na ściance przeznaczonej dla fotoreporterów i udzielali wywiadów, dzięki czemu zaznaczyli się w przestrzeni medialnej.

Syn Edyty Górniak staje się coraz bardziej rozpoznawalny

Syn Edyty Górniak ostatnimi czasy coraz częściej pojawia się w mediach. Pomimo młodego wieku, mieszka już z dziewczyną i zdaje się, że łączące ich uczucie kwitnie. Niedawno Allan Krupa wyraził gotowość do występu w “Tańcu z gwiazdami”, jednak jego plany będą musiały poczekać, ponieważ show tymczasowo znika z polsatowej ramówki.

Kariera muzyczna nastolatka także nabiera rozpędu i kto wie, może niedługo dorówna osiągnięciami Dawidowi Kwiatkowskiemu.

Dawid Kwiatkowski.jpg
fot. KAPiF
Allan Krupa.jpg
fot. KAPiF