Lifestyle.Lelum.pl > Allan Krupa

Allan Krupa

Edyta Górniak
27.03.2024 14:37 Edyta Górniak świętuje jak nigdy. Powód pokazała na zdjęciu. Co za uroczy dzieciak

Wiadomo nie od dziś, że wokalistka ma świetny kontakt ze swoim dorastającym synem. Dziś Allan kończy 20 lat, co niewątpliwie w życiu Edyty Górniak jest ważnym wydarzeniem. Dużo mówi o tym fotografia, którą umieściła w swoich mediach społecznościowych. Kiedy to minęło?

Syn Edyty Górniak i Dawid Kwiatkowski
17.05.2023 19:17 Co łączy syna Górniak i Kwiatkowskiego? Podczas konferencji Polsatu jedno zwracało uwagę. Przypadek?

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 26-28 maja, a na konferencji, które ma je promować, pojawili się Dawid Kwiatkowski i syn Edyty Górniak. Ich jeden wspólny szczegół zwrócił uwagę fanów.Okazuje się, że obu panów łączy coś więcej niż to, że są muzykami. Dawid Kwiatkowski od lat kojarzony jest z muzyczną działalnością, a pierwsze kroki w tej branży stawia także Allan Krupa.

Allan Krupa
17.01.2023 22:12 Allan Krupa zakpił z Małgorzaty Rozenek i jej męża. Wstawił zdjęcie z ironicznym podpisem

Allan Krupa powoli przestaje być już tylko synem Edyty Górniak i prężnie pracuje na swoje nazwisko. Działa jako raper oraz DJ, a niedawno wystąpił nawet z mamą na sylwestrowym koncercie TVP. Jest także aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zdarza mu się publikować zabawne grafiki i memy. Ostatnia, którą wrzucił, nie musiała jednak śmieszyć każdego, a już na pewno nie Małgorzatę Rozenek. Ta była bowiem główną bohaterką udostępnionego mema.

Edyta Górniak
02.01.2023 16:55 Niesłychane, czym zajmuje się dziewczyna Allana Krupy. Filmy z jej udziałem krążą w sieci, ma nietypowe hobby

Edyta Górniak była jedną z gwiazd, które pojawiły się na tegorocznym Sylwestrze Marzeń TVP. Tym razem towarzyszył jej na scenie jedyny syn Allan Krupa, który do Zakopanego zabrał ze sobą ukochaną. Na jaw wyszło, czym zajmuje się dziewczyna Allana Krupy. Syn piosenkarki przez długi czas ukrywał twarz swojej ukochanej, ale z dumą podkreślał, że jest szczęśliwie zakochany.

edyta górniak
24.06.2020 00:49 Smutne doniesienia o synu Edyty Górniak. Jego słowa dobitnie potwierdzają plotki

Plotki, jakie krążyły o relacji Allana z ojcem nigdy nie zostały potwierdzone. Syn Edyty Górniak wychował się głównie ze swoją mamą. Kiedy jego rodzice rozwiedli się w 2010 roku, mówiło się, że nastolatek nie utrzymuje już kontaktów z ojcem. Zdaniem, jakie umieścił dziś na Instagramie, pokazał co myśli o swoim tacie.Syn Edyty Górniak jednym zdaniem, które umieścił na swoim Instagramie, potwierdził plotki, które krążyły na jego temat już kilka lat. 16-latek w mocnych słowach nawiązał do swojej rodziny, wyrażając w ten sposób jasno co myśli o niektórych ze swoich najbliższych. Trzeba przyznać, że to naprawdę smutne.

taniec z gwiazdami: syn Edyty Górniak
01.09.2019 18:18 Edyta Górniak zdradza, jak syn doradza jej w sprawach sercowych. Dzięki Allanowi znajdzie tego jedynego?

Edyta Górniak nie znalazła jeszcze mężczyzny swojego życia. Po kilku głośnych zawodach miłosnych postanowiła odpocząć od romantycznych relacji. Najważniejszą osobą w jej życiu jest jej syn Allan. Jednak nastolatek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc mamie znaleźć szczęście. Podobno jest jej najlepszym doradcą w sprawach sercowych! Edyta Górniak to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Niestety, razem z artystyczną duszą idzie również wielka wrażliwość, która Edycie do tej pory raczej uprzykrza życie. Wpływa to negatywnie nie tylko na samopoczucie i relacje z ludźmi, ale również na zastój w tworzeniu. Na szczęście artystka ma wsparcie w swoim ukochanym synu – Allanie.

edyta górniak
26.08.2019 13:26 Edyta Górniak wraca do USA dla przystojnego i wpływowego mężczyzny? To on miał uratować Allanowi życie

Edyta Górniak jeszcze nie odnalazła miłości swojego życia. Po burzliwym związku z Dariuszem Krupą i Piotrem Schrammem nie związała się już z nikim na dłużej. Dlatego postanowiła wrócić do USA i tam znów poszukać szczęścia. Czy opuściła kraj dla mężczyzny? Podobno od lat są ze sobą bardzo blisko. Ten przystojny dżentelmen podobno uratował życie jej syna! Gwiazda polskiej sceny postanowiła intensywnie wykorzystać koniec wakacji, dlatego zabrała swojego nastoletniego syna Allana do Ameryki, gdzie przez jakiś czas mieszkała. Edyta Górniak wykorzystuje ten okres bardzo aktywnie – koncertuje i nagrywa nowe utwory na płytę, która ma się pojawić lada chwila! Oprócz tego piosenkarka postanowiła również odświeżyć starą znajomość.

edyta górniak
26.07.2019 18:26 Edyta Górniak może być dumna. Jej syn, Allan Krupa wystąpił w teledysku

Edyta Górniak ma prawdziwy powód do radości i dumy. Jej syn, Allan Krupa wystąpił w teledysku — i nie chodzi o nową produkcję mamy nastolatka! Gdzie możemy podziwiać umiejętności tego zdolnego młodzieńca? Jak poradził sobie z tak niestandardowym wyzwaniem? Nikt nie spodziewał się czegoś podobnego po pilnym uczniu szkoły wojskowej! Jeszcze do niedawna wszyscy przypuszczali, że Allan Krupa planuje związać swoją ścieżkę zawodową z wojskiem albo służbami specjalnymi. Jednak ostatnia decyzja nastolatka sprawiła, że fani zastanawiają się, czy Edyta Górniak nie doczeka się godnego następcy. O co chodzi? Syn polskiej divy podjął zaskakującą decyzję i wziął udział w teledysku. Nie uwierzycie, w jakim charakterze się pojawił — śpiewa, tańczy, a może jeszcze coś innego? To jednorazowa przygoda, a może Allan poważnie zastanawia się nad karierą artystyczną? Mamy wideo z jego udziałem!