Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Filip Chajzer w ostatniej chwili trafił w ręce lekarzy. Nie zobaczymy go w "Dzień dobry TVN" szybko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2023 11:34

Filip Chajzer w ostatniej chwili trafił w ręce lekarzy. Nie zobaczymy go w "Dzień dobry TVN" szybko

Filip Chajzer
fot. KAPiF

Filip Chajzer ma dla swoich fanów przykre wieści. W najnowszym poście na swoich mediach społecznościowych oznajmił, że musi na jakiś czas zniknąć z programu “Dzień Dobry TVN”. Powodem jest jego stan zdrowia.

Poinformował, że w ręce lekarzy trafił w ostatniej chwili!

Filip Chajzer ma problemy zdrowotne

Filip Chajzer od 2011 roku pracuje jako reporter w śniadaniówce “Dzień Dobry TVN”. Zaczynał jako reporter, jednak od 2019 roku awansował na stanowisko prowadzącego program. Widzowie często mogą zobaczyć go w parze z Małgorzatą Ohme, z którą tworzą zgrany i uzupełniający się nawzajem duet. 

Jednak okazuje się, że w najbliższym czasie Małgorzata Ohme pojawi się na antenie w parze z innym współprowadzącym. Powodem tej zmiany ma być stan zdrowia Filipa Chajzera, którym ten właśnie podzielił się z fanami na swoim Instagramie. 

Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Filip Chajzer znika z "Dzień dobry TVN" na jakiś czas

Nie ulega wątpliwości, że Filip Chajzer pragnie zachować jak najbliższy kontakt z widownią. Z tego powodu aktywnie udziela się na swoich social mediach, na których fani mogą na bieżąco śledzić dokonania dziennikarza. Jednak tym razem nie miał on do przekazania dobrych wiadomości. 

Ostatnio Filip Chajzer podziękował obserwatorom za pomoc w jednej ze zbiórek internetowych na rzecz chorej dziewczynki, którą udostępnił na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji poinformował, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy.

- Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem - napisał Filip Chajzer w opisie posta.

Szczegóły problemów zdrowotnych Filipa Chajzera nie są znane

W obecnej chwili nieznane są szczegóły na temat problemów zdrowotnych, z którymi zmaga się Filip Chajzer. Nie wiadomo również, przez jaki czas nie będziemy oglądać go na antenie. Podejrzewamy, że do “Dzień Dobry TVN” nie wróci szybko. 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces