Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Chcieli Artura Baranowskiego, dostali CIĘTĄ ripostę! Gwiazda „Jeden z dziesięciu” ponownie zaskakuje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.11.2023 16:38

Chcieli Artura Baranowskiego, dostali CIĘTĄ ripostę! Gwiazda „Jeden z dziesięciu” ponownie zaskakuje

Artur Baranowski w "Pytaniu na śniadanie"
Artur Baranowski w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPIF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski urzekł całą Polskę swoim niesamowitym występem w programie “Jeden z dziesięciu”. Teraz okazało się, że geniusz z kultowego teleturnieju nie przepada za swoją popularnością i z tego powodu odmówił udziału w “Pytaniu na śniadanie”.

Artur Baranowski urzekł całą Polskę swoim występem w "Jeden z dziesięciu"

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że występ ekonomisty ze wsi Śliwniki można uznać za spektakularny wyczyn. Artur Baranowski pojawił się w ostatnim odcinku “Jeden z dziesięciu” i dosłownie rozgromił swoich przeciwników.

Mężczyzna nie tylko odpowiedział na wszystkie 40 finałowych pytań, dzięki czemu zdobył 773 punkty, ale też zachował wszystkie trzy szanse, co dało mu dodatkowe 30 punktów. Jest to historyczny moment, ponieważ nikomu jeszcze nie udało się dokonać czegoś podobnego w polskiej edycji kultowego teleturnieju Tadeusza Sznuka.

Tyle wygrał Baranowski za pobicie rekordu. Na widok kwoty ugięły nam się kolana Sąsiedzi przerażeni stanem rekordzisty z "Jeden z dziesięciu". Przykre, co teraz się z nim dzieje!? Szczegóły mrożą

Artur Baranowski z "Jeden z dziesięciu" nie jest zachwycony ze swojej popularności

Już na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że uczestnik popularnego teleturnieju to człowiek niesamowicie skromny i oczytany. Nic więc dziwnego, że krótko po emisji niesamowitego odcinka “Jeden z dziesięciu” wszystkie media chciały porozmawiać ze słynnym geniuszem.

Ku ich zaskoczeniu, Artur Baranowski nie zamierza pojawiać się na ściankach i cieszyć z otaczającego go blasku reflektorów. Ekonomista z Wielkopolski już wcześniej wyznał, że nagłe zainteresowanie Internautów i sąsiadów z rodzinnych Śliwnik jest bardzo zaskakujące i nieco przytłaczające. Teraz po raz kolejny udowodnił to swoją postawę. Okazało się, że zawodnik zrezygnował z udziału w kultowym show Telewizji Polskiej.

ZOBACZ TEŻ: Rekordzista “Jeden z dziesięciu” nie pojawił się w finałowym odcinku. Dlaczego zabrakło Artura Baranowskiego?

Artur Baranowski odmówił udziału w "Pytaniu na śniadanie"!

Już wczoraj ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów talentu ekonomisty była jego nieobecność podczas finałowego odcinka “Jeden z dziesięciu”. Teraz popularny już Artur Baranowski miał wystąpić w kolejnym znanym programie Telewizji Polskiej, jednak na własne życzenie miał odmówić udziału w porannym show.

Mowa oczywiście o “Pytaniu na śniadanie”. Okazało się, że pomimo wielu prób i starań przedstawicieli śniadaniówki, zawodnik z teleturnieju Tadeusza Sznuka stanowczo odmówił pojawienia się na antenie z powodu swojej skromności i chęci ucieczki przed nadmiernym zainteresowaniem mediów.

Mówi, że nie jest gwiazdą, więc nie chce udzielać żadnych wywiadów. Nawet na jego warunkach i tylko na temat programu i swojej wiedzy. On nie chce zupełnie zainteresowania i uważa, że nie zrobił nic nadzwyczajnego, co by go teraz usprawiedliwiało do rozmów z mediami. To aż do bólu skromny chłopak, który teraz czuje się trochę jak miś na Krupówkach - czytamy na łamach portalu Plotek

Źródło: Plotek.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów