Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Celine Dion szczerze o stanie zdrowia. Jest coraz gorzej?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.05.2024 22:20

Celine Dion szczerze o stanie zdrowia. Jest coraz gorzej?

Celine Dion
fot. kadr z filmu "I Am: Celine Dion" prod. Amazon Prime

Celine Dion mierzy się z poważnym schorzeniem. Teraz światło dzienne ujrzała zapowiedź filmu dokumentalnego o niej. W zwiastunie gwiazda przerwała milczenie i powiedziała, jak się czuje. Obiecuje, że będzie walczyć.

Celine Dion mierzy się z poważną chorobą

Celine Dion to gwiazda światowego formatu i jedna z najbardziej znanych piosenkarek. Niedawno dowiedzieliśmy się, że mierzy się z poważną chorobą.

Gwiazda estrady mierzy się z zespołem sztywnego człowieka. Jest to zaburzenie neurologiczne, które skutecznie utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Wokalistka wycofała się z życia publicznego. Teraz jednak światło dzienne ujrzała zapowiedź filmu dokumentalnego o jej życiu. Dion zabrała głos. Zdradziła, jak się czuje.

Prawda o rodzicach Krzysztofa Rutkowskiego wyszła na jaw. To oni go wychowali Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek

W sieci pojawił się zwiastun filmu o Celine Dion

W sieci pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego “I Am: Celine Dion”. Produkcja opowiada m.in. o jej karierze, ale skupia się także na ostatnich wydarzeniach w jej życiu, czyli walce z chorobą. Fabuła filmu skupia się na ostatnich dwóch latach z jej życia i pokazuje, jak schorzenie wpłynęło na jej funkcjonowanie.

Ciężko pracuję każdego dnia. Przyznaję, że jest to walka. Bardzo za tym tęsknię. Tęsknię za ludźmi. Jeśli nie będę mogła biegać, będę chodzić. Jeśli nie będę mogła chodzić, będę się czołgać. Nie zatrzymam się - powiedziała w opublikowanym materiale gwiazda. 

Celine Dion mówi, jak radzi sobie z chorobą

Choroba, na którą cierpi Deline Dion, wywarła ogromny wpływ na jej życie. Przez nią gwiazda jest niezdolna do pracy. Dion zapowiada jednak, że się nie podda.

Ostatnie kilka lat było dla mnie wyzwaniem, podróżą - od odkrycia mojej choroby, do nauczenia się, jak z nią żyć i radzić sobie z nią, ale nie pozwolić, by mnie zdefiniowała - przekazała gwiazda w zwiastunie. 

Premiera filmu "I Am: Celine Dion" będzie miała miejsce 25 czerwca na jednej z platform streamingowych.