Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Doda zobaczyła, jak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Zaskoczyła wszystkich reakcją
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.05.2023 10:03

Doda zobaczyła, jak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Zaskoczyła wszystkich reakcją

Roksana Węgiel
fot. KAPIF; Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel pokazała, jak ubrała się na tegoroczne matury. Strój młodej wokalistki natychmiast skomentowała również Doda, która nie kryła swojego rozbawienia krytyką jednej ze specjalistek.

Piosenkarka znana jest ze swoich szczerych i bezpośrednich wypowiedzi. Nie inaczej było tym razem, gdy postanowiła nagrać krótkie wideo, na którym odnosi się do krytycznych komentarzy pod adresem stroju swojej młodszej koleżanki z branży.

Roksana Węgiel jest tegoroczną maturzystką

Matury rozpoczęły się już na dobre. Wszyscy uczniowie ostatnich klas szkół średnich przystąpią dziś do drugiego dnia egzaminów dojrzałości i zmierzą się z matematyką. Jedną z tegorocznych maturzystek jest również Roksana Węgiel, która już od dawna opowiadała w wywiadach o swoich przygotowań do tego dnia.

Teraz nastolatka postanowiła życzyć powodzenia wszystkim swoim rówieśnikom i zamieściła specjalny post na swoim profilu na Instagramie. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na strój piosenkarki, który spotkał się z dużą dozą krytyki.

Tragedia w "Nasz nowy dom". Odebrał sobie życie, nie mógł tak dalej. Żona i dzieci przeżyli traumę

Tak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Nie wszyscy są zachwyceni

Nastoletnia gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym widzimy, w jaki sposób postanowiła ubrać się na trwające egzaminy dojrzałości. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Roksana Węgiel pozuje w czarnej plisowanej spódniczce i białej koszuli, na którą założyła elegancką ciemną kamizelkę.

Do całości stylizacji wokalistka założyła wysokie białe skarpety oraz mokasyny w tym samym kolorze. Dodatkowo postawiła też na wyprostowane włosy oraz delikatny makijaż.

Niestety stylizacja piosenkarki nie przypadła do gustu ekspertce, znanej z programu “Projekt Lady”. Kobieta stwierdziła, że nie jest to strój, w jakim nastolatka powinna pokazać się na tak ważnym egzaminie.  Teraz głos w sprawie zabrał nikt inny, jak starsza koleżanka Roksany z branży - Doda.

Doda komentuje, w jaki sposób Roksana Węgiel ubrała się na maturę

Doda znana jest ze swoich krytycznych wypowiedzi i otwartego poruszania wielu tematów, uznawanych za prawdziwe tabu. Nie inaczej było tym razem, gdy wokalistka postanowiła odnieść się do krytyki, jaka spadła na tegoroczną maturzystkę z powodu jej kreacji. 

Gwiazda nagrała krótki filmik, na którym ze śmiechem reaguje na komentarz specjalistki programu “Projekt Lady” i przy okazji zdradza, w jaki sposób to ona ubrała się na maturę.

-Ja poszłam w czarnych kozakach za kolano, obcisłych, do tego mini, jeszcze krótsza niż Roksana. I bardzo polecam kozaki na kolano, bo można super fajne ściągi schować, i dużo. I zdałam na czwórki i piątki - wyznała rozbawiona piosenkarka na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel ig 2.jpg
fot. Instagram/@roxie_wegiel
Roksana Węgiel ig 1.jpg
fot. Instagram/@roxie_wegiel
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów