Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel o ślubie nie powiedziała nawet rodzicom? Tak zareagował tata
Paulina Korzec
Paulina Korzec 09.04.2024 12:10

Roksana Węgiel o ślubie nie powiedziała nawet rodzicom? Tak zareagował tata

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, ojciec Roksany Węgiel
Instagram @roxie_wegiel

W mediach nie cichnie burza po doniesieniach o ślubie Roksany Węgiel. Piosenkarka miała zmienić stan cywilny, a jej wybrankiem został Kevin Mglej, z którym była zaręczona. Chociaż dotychczas domniemani małżonkowie nie potwierdzili tych sensacyjnych wieści, udało się uzyskać komentarz ojca piosenkarki. Co powiedział?

Młoda gwiazda i żona?

Roksana Węgiel cieszy się ogromną popularnością jako gwiazda rodzimej sceny pop. Na brak zainteresowania nie może narzekać nie tylko z powodu wydawanych albumów, ale też spektakularnych występów w „Tańcu z Gwiazdami”. Sukces w życiu zawodowym piosenkarki zdaje się iść w parze z udanym życiem prywatnym.

W 2023 r. Roxie została narzeczoną producenta muzycznego. Kevin Mglej, starszy od gwiazdy o osiem lat, pojawił się w jej życiu w czasie prac nad albumem „13+5”. Od tamtej pory duet jest nierozłączny, a fani piosenkarki nieustannie plotkują o ich ślubie. Okazuje się, że teraz te domysły mogą się potwierdzić.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Fot. KAPIF
19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG" Roxie Węgiel już po ślubie? Internauci dokopali się do rzekomego dowodu

Roksana Węgiel i Kevin Mglej po ślubie?

Oficjalnych dowodów na to, że para faktycznie sformalizowała swój związek, próżno szukać na profilach społecznościowych Roksany i Kevina. Zainteresowani do tej pory nie skomentowali tej informacji w mediach. Potwierdzenie pogłosek o ślubie znajduje się  jednak w… CEIDG.

Okazuje się, że w bazie przedsiębiorców zmieniły się dane osobowe Roksany Węgiel, która teraz widnieje tam pod nazwiskiem Węgiel-Mglej. Zmiana danych nastąpiła pod koniec marca. Co więcej, z rubryk Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, iż Roxie nie zdecydowała się na wspólnotę majątkową.

Tata Roksany komentuje doniesienia o ślubie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są bardzo skryci, jeśli chodzi o udzielanie informacji dotyczących ceremonii ślubnej. Enigmatycznie na ten temat wypowiadają się również bliscy piosenkarki. Tata Roksany, pan Rafał, krótko skomentował całą sytuację w rozmowie z portalem Party.pl:

Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Wymowne słowa ojca Roksany Węgiel nasuwają dwa przypuszczenia. Być może gwiazda nie poinformowała rodziców o ceremonii i zdecydowała się na potajemny ślub? Druga możliwość jest taka, że ojciec piosenkarki stara się dochować sekretu. Nie od dziś wiadomo, że Roksana Węgiel jest blisko z rodzicami, którzy bardzo ją wspierają. Plotki o ślubie gwiazdy wciąż nie zostały zatem potwierdzone, ale być może wkrótce dowiemy się czegoś więcej. Kevin Mglej w niedawnym wywiadzie udzielonym dla Pudelka tak wypowiedział się na temat ślubu z Roksaną Węgiel:

Na pewno poinformujemy o tym, że to się już stało, ale liczę, że wtedy już nas nie będzie w Polsce.

Na jego palcu pojawiła się także obrączka.

Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel