Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Akacjowa 38: Victor dowie się prawdy, która zmieni jego życie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.04.2024 07:54

Akacjowa 38: Victor dowie się prawdy, która zmieni jego życie

Postaci z serialu "Akacjowa 38"
Fot. "Akacjowa 38" odc. 362/TVP

Serial “Akacjowa 38” jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od początku stycznia ubiegłego roku i zebrał wielu fanów. Zbliża się premiera 363. odcinka, w którym dowiemy się o kilku przełomach. Napady, wątpliwości i odkryte tajemnice — pod tymi hasłami przeminie nam kolejna odsłona produkcji “Akacjowa 38”.

Serial "Akacjowa 38" - o czym jest?

Madryt, przełom XIX i XX wieku. Agresywny mężczyzna atakuje i usiłuje zgwałcić swoją żonę Carmen, będącą wówczas w zaawansowanej ciąży. Ta w akcie samoobrony uderza go w głowę tępym narzędziem. Pewna jego śmierci postanawia uciec wraz ze swoją matką. Uprzednio zakopują ciało Justo i zabierają część niewielkich kosztowności. Niedługo później Carmen rodzi córkę, którą pozostawia w przyklasztornym przytułku.

Kobieta przysięga sobie, że wróci po dziewczynkę w odpowiednim momencie. Wraz z matką Teresą zmienia tożsamość, obie zatrudniają się w posiadłości przy ulicy Akacjowej 38 jako Guadalupe i Manuela. Ich dalsze losy obserwujemy na ekranach telewizorów, poznając przy okazji kolejnych bohaterów. W zbliżającym się odcinku serialu Rosina i Leonor będą w niebezpieczeństwie.

"Rodzinka.pl" wraca?! Agentka Kożuchowskiej przerwała milczenie 6 lat temu odszedł aktor z "Rancza". Widok grobu wzrusza

O czym był poprzedni odcinek serialu "Akacjowa 38"?

Odcinek 362. produkcji emitowanej na antenie TVP2 również przyniósł widzom wiele emocji. Jednym z głównych wątków było poszukiwanie Casildy, która zdecydowała się na wynajęcie łóżka w tanim pensjonacie. Służące robiły, co mogły, aby ją odnaleźć. Ramón zaczął pożyczać pieniądze na procent, a trumna córki Cayetany ma być ekshumowana

U Martina pojawia się Pablo, który zdaje sobie sprawę z tego, że to nie on stoi za podłożeniem bomby, a anarchiści w celu zemsty postanowili wykorzystać Casildę. Servand odnowił figurkę Matki Boskiej Cudownej, do której stóp przybyli modlący się ludzie. Rosina i Leonor jadą powozem, który zostaje zatrzymany przez złodziei.

ZOBACZ TEŻ: "Pierwsza miłość": Melka wróci z mężem. Po trzech latach to nie koniec kłopotów

To wydarzy się w 363. odcinku serialu "Akacjowa 38"

Przed nami kolejny odcinek hiszpańskiej telenoweli. Dwie bohaterki zostaną zaatakowane, obrabowane, a na ulicy skończą w samej bieliźnie. Rosinie i Leonor uda się uratować jedynie obrączki ślubne tej pierwszej i Maximiliana. Postanowią je połknąć. W takim stanie wybierają się pieszo do majątku el Caaveral. To jednak niejedyne, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku.

Victor dowie się od Juliany, że jego ojcem jest Leandro. Ursula zaczyna mieć podejrzenia wobec Cayetany i ostrzega przed nią Teresę. Dotyczą one potencjalnego zaszkodzenia kobiecie. Matka Carmen jednak zaczyna czuć empatię wobec Cayetany. Ta z kolei otrzymuje informacje o uniemożliwieniu przyspieszenia prac ekshumacyjnych. Główne skrzypce zagrają wpływowe rodziny.

Najbliższy odcinek serialu “Akacjowa 38” obejrzymy 24 kwietnia na antenie TVP2. Emisja rozpocznie się o godzinie 18:45.