Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Klan już niebawem zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą Chojnickich
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.04.2024 18:20

Klan już niebawem zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą Chojnickich

Chojniccy z "Klanu"
Fot. KAPiF

“Klan” jest jednym z ulubionych seriali Polaków, który gromadzi rzeszę wiernych widzów przed małym ekranem. Produkcję od lat można oglądać na antenie TVP1. Teraz jednak zajdą w niej diametralne zmiany. Życie Chojnickich znacznie się zmieni. Sprawdź, o co chodzi.

Chojniccy z "Klanu" będę musieli się przeprowadzić

Do tej pory Elżbieta i Jerzy Chojniccy mieszkali w domu na Sadybie. Budynek często pokazywano w serialu zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W ostatnich odcinkach widzowie na próżno mogli jednak doszukiwać się scen kręconych w tej właśnie lokalizacji. Jak się okazuje, ta sytuacja ma konkretną przyczynę, a Chojniccy już niebawem wyprowadzą się z domu na dobre. Dlaczego?

19-letnia gwiazda Klanu schudła i jest piękną dziewczyną. Zobacz jej transformację Agnieszka i Ola z "Klanu" pokazały nowe zdjęcie i wywołały wielkie poruszenie. Wyglądają jak bliźniaczki!

Dom Chojnickich to zabytkowa willa

W emitowanym na antenie TVP1 serialu “Klan” w willi Lubiczów na Sadybie mieszkali do tej pory Elżbieta i Jerzy Chojniccy. Dom od 1997 roku grał zabytkowy obiekt zlokalizowany w Podkowie Leśnej - willa Renata. W tym domu przez bardzo długi czas mieszkała Elżbieta Chojnicka, a także inni członkowie i przyjaciele rodziny. W serialu budynek mieścił w sobie także Aptekę pod Modrzewiem, którą prowadziła jedna z głównych bohaterek. 

Teraz jednak filmowcy napotkali pewien problem, przez który zabytkowa willa zniknie z serialu “Klan” na dobre. Chojniccy swoją wyprowadzkę zaczną już niebawem - w odcinku 4329, który zostanie wyemitowany 26 kwietnia br. 

Filmowcy mają problemy z zabytkowym domem

Jak podają media, filmowcy napotkali duży problem z zabytkową willą w Podkowie Leśnej. Okazuje się, że dojazd do budynku jest utrudniony, a ekipa “Klanu” miała przeszkadzać osobom mieszkającym w sąsiedztwie. Samochody filmowców miały tamować wąskie uliczki tej podwarszawskiej miejscowości. Hałas i światło również miały być kłopotliwe dla mieszkańców posesji znajdujących się nieopodal. Z racji na okoliczności, losy willi są  jasne. Dla produkcji serialu przenoszenie całej ekipy do domu w Podkowie Leśnej jest zbyt drogie i kłopotliwe. 

W serialu Chojniccy zdecydują się wydzierżawić dom, szczególnie trudna decyzja będzie to dla Elżbiety. Beata przekona ją jednak, że kiedyś będzie mogła tam wrócić.