Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Ślub od pierwszego wejrzenia": Sezon dopiero się zakończył, a tu takie radosne wieści! "Piękna po mamie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.11.2023 22:12

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Sezon dopiero się zakończył, a tu takie radosne wieści! "Piękna po mamie"

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała radosne wieści
Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała radosne wieści, fot. Instagram/@anet_zuchowska

Uczestniczka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Niedługo po finałowym odcinku programu Aneta Żuchowska pokazała światu swoje małe wielkie szczęście.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta Żuchowska poinformowała o swoim dziecku

Wszyscy wierni fani programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” mocno trzymają kciuki za trwałość relacji zawartych w programie. Przykładem takiego związku może być małżeństwo Anety i Roberta Żuchowskich, które przetrwało próbę reality show i okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zakochani prowadzili naprawdę sielankowe życie i doczekali się dwójki ukochanych dzieci. Niestety, narodziny młodszej pociechy Hani przyniosły im nieco zmartwień i smutku. Wszystko z powodu problemów zdrowotnych córeczki.

Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO! Małgorzata Tomaszewska tuż przed porodem przekazała niepokojące informacje. Choroba uderzyła nagle

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała o zdrowiu córki

Jakiś czas temu Aneta Żuchowska poinformowała swoich obserwatorów o tym, że w czasie ciąży trafiła do szpitala z poważnymi komplikacjami. Okazało się, że do jej organizmu wdała się infekcja, przez którą uczestniczka reality show musiała dłużej pozostać w placówce.

Wtedy też gwiazda programu dowiedziała się, że zmuszona jest do porodu w 24. tygodniu ciąży. Szczegółami porodu ekstremalnego wcześniaka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie.

Pod koniec 24. tygodnia ciąży, 11 czerwca 2023, po około dobie skurczów, stety/niestety urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni wcześniej, jak mnie poinformowano, miał być poronieniem. Tak zostaliśmy rodzicami ekstremalnie skrajnego wcześniaka — siedmiuset gramowej, malutkiej, przepięknej, walecznej Hani Żuchowskiej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta przekazała radosną nowinę

Teraz uczestniczka kontrowersyjnego reality show przekazała wszystkim radosną nowinę. Po wielu miesiącach walki o życie i zdrowie małej Hani Aneta Żuchowska w końcu mogła powiedzieć internautom kilka szczęśliwym informacji. 

Okazało się, że córka Anety i Roberta ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” w końcu wróciła do domu i może cieszyć się życiem u boku kochających rodziców. Uczestnicy programu nie kryją swojej radości i z dumą dzielą się fotografiami swojej walecznej pociechy.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?