Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Krzysztof przekazał druzgocące wieści. To przecież miał być żart
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.11.2023 18:32

“Ślub od pierwszego wejrzenia”: Krzysztof przekazał druzgocące wieści. To przecież miał być żart

ślub od pierwszego wejrzenia Krzysztof, Magada
Zaskakujące doniesienia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Fot. kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

9. edycja programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” zakończyła się w zaskakujący sposób. Do czasu zakończenia emisji show jego uczestnicy nie mogli zdradzać, jak dalej potoczyły się ich historie. Krzysztofowi i Magdzie udało się pokonać przeciwności losu na ekranach, jednak czy ich małżeństwo przerwało próbę czasu? Uczestnik właśnie uchylił rąbka tajemnicy w tej sprawie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Krzysztof i Magda opuścili program jako małżeństwo?

Najnowsza edycja “Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie dobiegła końca. 21 listopada został wyemitowany ostatni odcinek ślubnego show, na który z niecierpliwością wyczekiwali wierni fani produkcji. Ci do ostatniej chwili nie wiedzieli, jak potoczą się losy par, które wzięły udział w 9. sezonie. Najnowsze wieści wprawiły w osłupienie niejednego widza.

Magda i Krzysztof byli jedną z najlepiej rokujących par w programie. Choć w ich krótkim związku nie obeszło się bez trudności i sprzeczek, ostatecznie udało im się pokonać kryzys i rozwinąć relację. Podczas najnowszego odcinka oświadczyli jednak, że ich małżeństwo nie przetrwało. Ekspertki, które przeprowadzały z nimi rozmowę, nie kryły zaskoczenia, ponieważ para wydawała się idealnie uzupełniać. Po chwili jednak okazało się, że Krzysztof jedynie żartował i postanowił zostać w małżeństwie z Magdą. 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w SZOKU?! Po tym, co zobaczyli na profilu uczestniczki wszystko jasne Kompletne zawirowanie w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", Krzysztof nie wytrzymał, to MANIPULACJA?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": To jednak nie żart. Krzysztof i Magda się rozstali

Niejeden z widzów “Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeżył szok, gdy przed Krzysztof przed kamerami stwierdził, że rozstali się z Magdą jeszcze przed zakończeniem udziału w eksperymencie. Szybko jednak okazało się, że stwierdzenie mężczyzny było jedynie żartem, który miał przyprawić publiczność o szybsze bicie serca. Fani mogli odetchnąć więc z ulgą, ale nie na długo!

Tuż po emisji finałowego odcinka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” Krzysztof opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie. Okazuje się, że dotyczy ono jego związku z Magdą, który para postanowiła kontynuować. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, wobec czego Krzysztof poczuł się zobligowany, by poinformować fanów. Jego słowa z pewnością zaskoczą niejednego fana programu.

ZOBACZ TEŻ: Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Krzysztof opublikował oświadczenie ws. rozstania z Magdą

21 listopada wieczorem Krzysztof zdecydował się opublikować w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśnił, jak potoczyły się losy jego i Magdy po zakończeniu udziału w “Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Mężczyzna wyjaśnił, że eksperyment, na który się zdecydował, odmienił jego życie i mimo wszystko jest szczęśliwy, że wziął w nim udział i zawalczył o miłość.

Udział w programie przyczynił się do nabrania większej pewności siebie i przyspieszył mój rozwój osobisty. Stał się katalizatorem przemian oraz upewnił mnie, że należy słuchać swojej intuicji i postępować w zgodzie z samym sobą – pisze uczestnik.

Krzysztof dodał, że koniec związku z Magdą jest zakończeniem pewnego etapu w jego życiu, jednak, jak sam zaznaczył, “nie jest to koniec — jest to jedynie początek czegoś nowego.”

Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są dalsze nasze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Jak zwykłem mawiać, “zawsze coś jest po coś”. Każde zdobyte doświadczenie nas rozwija – podsumował Krzysztof.

 

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?