Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 1 w nocy, a Roxie Węgiel śpiewa do tłuczka. Ale ma towarzystwo
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.04.2024 15:05

1 w nocy, a Roxie Węgiel śpiewa do tłuczka. Ale ma towarzystwo

Roksana Węgiel
Fot. KAPiF, Instagram.com/roxie_wegiel

Już 5 maja Roksana Węgiel wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”, gdzie zawalczy o prestiżową statuetkę Kryształowej Kuli. W kilku ostatnich epizodach gwiazda udowodniła, że w pełni zasłużyła, by zaprezentować się na finiszu tanecznego programu. Choreografie, które wykonywała do tej pory, stały na bardzo wysokim poziomie. By go utrzymać, artystka już zaczęła pracować nad kolejnymi układami. W międzyczasie znalazła jednak czas na chwilę rozrywki. Sieć obiegł nieprawdopodobny filmik.

Roksana Węgiel jest faworytką "Tańca z Gwiazdami"

Wiadomość o tym, że Roxie Węgiel wystąpi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, bardzo pozytywnie zaskoczyła jej fanów. Ci od samego początku tanecznej rywalizacji wspierali piosenkarkę i wierzyli, że zajdzie aż do finału. Trzeba przyznać, że choreografie, które wykonywała u boku Michała Kassina, były na zaawansowanym poziomie, do którego reszta uczestników musiała się podporządkować, jeśli liczyła na Kryształową Kulę. 

Choć Roksana bez wątpienia posiada dryg do tańca, co udowodniła m.in. wzięciem udziału w programie "Dance Dance Dance", umiejętności, które prezentuje przed kamerami, są okupione godzinami długich i żmudnych treningów. Co więcej, Roxie podejmuje się nauki nie tylko określonych kroków tanecznych, ale również wyzwań, które rzucają jej fani. W ostatnim odcinku udowodniła, że jest w stanie dosłownie stanąć na głowie, by dostać się do finału. Ostatecznie nauka skomplikowanych figur gimnastycznych opłaciła się, bo wokalistka awansowała do ostatniego epizodu, gdzie zmierzy się z Julią “Maffashion” Kuczyńską i Anitą Sokołowską. 

Roksana Węgiel (2).jpg
Fot. KAPiF
Roksana Węgiel (3).jpg
Fot. KAPiF
Stanęła na głowie, aby wejść do finału! Węgiel coraz bliżej Kryształowej Kuli Kevin Mglej wystąpił w hicie TVN. Ale dostał rolę

Roksana Węgiel rozpoczęła przygotowania do finału "Tańca z Gwiazdami"

Roxie awansowała do finału tanecznej rywalizacji dzięki niezwykle dopracowanym i ciekawym choreografiom, które zaprezentowała w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”. Razem ze swoim partnerem, Michałem Kassinem, zachwyciła ognistą salsą i porywającym foxtrotem. Oba jej tańca jury oceniło na 40 punktów, dzięki czemu wokalistka uplasowała się na 1 miejscu w tabeli. Reszta zależała już od głosów widzów, jednak Węgiel otrzymała ich wystarczająco dużo, by pojawić się w finałowym odcinku show już w niedzielę 5 maja.

Fani piosenkarki nie mają wątpliwości, że w kolejnym epizodzie zaskoczy ich spektakularnymi choreografiami. Tych, zgodnie z medialnymi doniesieniami, ma być aż 3. By podołać nauce nowych kroków, Roxie musiała jak najszybciej wrócić do treningów, choć zaledwie przed chwilą wylewała z siebie siódme poty na parkiecie w trakcie półfinału. Artystka jest jednak znana z konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celów, dlatego już wczoraj dała swoim obserwatorom na Instagramie znać, że rozpoczęła kolejne wymagające próby:

Hej kochani, my dzisiaj od rana nagrywamy dla was materiały wideo na finał. Jest godzina 22 już, była dziś podobno piękna pogoda, więc mamy nadzieję, że skorzystaliście ze słońca. Życzymy wam udanej majówki, a wy trzymajcie za nas kciuki w przygotowaniach – zwróciła się do fanów.

I choć nagrywając te słowa wyglądała na zmęczoną, kilka godzin później na jej relacji ukazał się zaskakujący film!

Roksana Węgiel (7).jpg
Fot.  Instagram.com/roxie_wegiel

ZOBACZ TEŻ: To stąd ten pośpiech? Smutne kulisy ślubu Roksany Węgiel

Niezwykłe nagranie z Roxie obiegło sieć. Kto jej towarzyszył?

Ostatnie 2 miesiące upłynęły Roksanie Węgiel pod znakiem przygotowań do kolejnych odcinków “Tańca z Gwiazdami”. By w każdym z nich pokazać nowe i ciekawe choreografie, wokalistka musiała poświęcić cały swój wolny czas na przygotowania. Teraz, choć program znajduje się już na finiszu, nie może odpuścić. Ponownie pojawiła się więc na sali treningowej wraz ze swoim partnerem i mentorem, Michałem Kassinem. 

Przez ostatnie tygodnie między Roxie a tancerzem nawiązała się nić porozumienia. Choć spędzają ze sobą mnóstwo czasu na treningach, widać, że nie robią tego tylko z poczucia obowiązku. Piosenkarka opublikowała dziś w nocy zabawny filmik, na którym widać, jak śpiewa karaoke, a za mikrofon posłużył jej tłuczek do mięsa. Co ciekawe, nie była sama, ponieważ towarzyszył jej właśnie Michał Kassin, który tańczył do wokalu artystki. Widać było, że para świetnie się ze sobą bawi. W opisie tej krótkiej scenki zachęciła natomiast do podsuwania jej nowych pomysłów na wyzwania taneczne na ten tydzień.

Roksana Węgiel (6).jpg
Fot.  Instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel (5).jpg
Fot.  Instagram.com/roxie_wegiel
Roksana Węgiel (4).jpg
Fot.  Instagram.com/roxie_wegiel