Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.02.2024 15:39

Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom

Jurorzy "The Voice Senior"
Kadr z programu "The Voice Senior" prod. TVP sezon 5 odcinek 12, AKPA

Trwa piąta edycja jednej z wersji popularnego programu muzycznego emitowanego na antenie TVP2. Chodzi o “The Voice Senior”, format kierowany do osób po 60. roku życia. Pojawił się w ramówce stacji w 2019 roku i nic nie wskazuje na żadne zmiany. Za nami półfinałowy odcinek, który wiązał się z pewnymi trudnymi wyborami. Jeden z nich podjęła Alicja Węgorzewska. Zgadzacie się z nią?

Za nami półfinał "The Voice Senior"

To kolejna odnoga popularnego formatu muzycznego stacji TVP2. Oprócz występów seniorów możemy oglądać też show skierowane do dzieci, a także regularną formę. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2019 roku, a obecnie na naszych ekranach po raz piąty trwają zmagania uczestników po 60. roku życia i walka o nagrodę pieniężną. W poprzednich edycjach zwyciężyły siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska, Krzysztof Prusik i Zbigniew Zaranek.

KAPIF_oryginal_K1031663F.jpg
Źródło: KAPiF

Za nami półfinałowy odcinek właśnie trwającej piątej edycji “The Voice Senior”, co oznacza, że w programie zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Z każdej drużyny wytypowano po dwie osoby, które już za tydzień wezmą udział w wielkim finale. Grupę Maryli Rodowicz reprezentują Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski, Tomasza Szczepanika: Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski, Haliny Frąckowiak: Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic, a Alicji Węgorzewskiej: Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz.

Widzowie "The Voice Senior" węszyli ustawkę. Węgorzewska rozwiała wątpliwości Frąckowiak przerwała milczenie. Chodzi o "The Voice Senior"

Jurorka "The Voice Senior" podpadła widzom

W ostatnim odcinku niektóre decyzje grona jurorów wzbudziły pewne kontrowersje wśród odbiorców. Chodzi o wybór Alicji Węgorzewskiej, która postanowiła pożegnać z programu jedną z ulubienic widzów. To najstarsza uczestniczka obecnie trwającej edycji, czyli 86-letnia Waleria Molenda. Kobieta zachwyciła swoim talentem zarówno Alicję Węgorzewską, jak i zgromadzonych przed telewizorami oglądających

“Ma ogromną świadomość śpiewania. Tak pięknie interpretowała, a ona się skupiała ciągle na swoim wieku, jakby przeprasza, że w ogóle tu stoi, że śpiewa. Dla mnie ta piosenka dziś była odkryciem w jej wykonaniu, a mnie naprawdę poruszyła, jestem wdzięczna losowi, że jest w programie”

- tak mówiła o pani Walerii jurorka podczas prób, zapraszając ją do swojej drużyny.

Do finału “The Voice Senior” wytypowała jednak dwoje innych uczestników, odrzucając kandydaturę 86-latki i Tadeusza Lecha. Czy to na pewno była dobra decyzja?

ZOBACZ TEŻ: Jurorzy „The Voice Senior” się skompromitowali? Fani po wczoraj powtarzają jedno. Nie zostawili na nich suchej nitki

"The Voice Senior" - co fani myślą o Alicji Węgorzewskiej?

Wielu fanów Walerii Molendy ostro zaprotestowało przeciwko decyzji jurorki programu “The Voice Senior”. Media społecznościowe show od razu zostały zapełnione komentarzami oburzonych widzów, którzy nie zgadzają się z takim doborem. Wiele osób zapałało olbrzymią sympatią w stronę kobiety, a pogodzenie się z jej odejściem nie było łatwe. Dodatkowym faktem wartym uwagi jest to, że sama pani Waleria pokonała wiele przeciwności losu, aby w ogóle pojawić się na scenie programu. Jej dzieci nie były bowiem zadowolone z tego pomysłu.

"Rozczarowanie, pani Waleria powinna być finale i ten finał wygrać. Słabo, pani Alicjo"

"To jest jakiś żart, pani Waleria powinna przejść do finału"

“Gdy śpiewa pani Waleria, to ja płaczę. Cudownie śpiewa. Kocham i dla mnie wygrała ten sezon, ale wydaje mi się, że finał mógłby być dla pani Walerii zbyt stresujący i emocjonalny”

A wy, po której jesteście stronie? Czy Waleria Molenda powinna była dostać się do finału "The Voice Senior?

 

 

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy