Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.02.2024 15:39

Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom

Jurorzy "The Voice Senior"
Kadr z programu "The Voice Senior" prod. TVP sezon 5 odcinek 12, AKPA

Trwa piąta edycja jednej z wersji popularnego programu muzycznego emitowanego na antenie TVP2. Chodzi o “The Voice Senior”, format kierowany do osób po 60. roku życia. Pojawił się w ramówce stacji w 2019 roku i nic nie wskazuje na żadne zmiany. Za nami półfinałowy odcinek, który wiązał się z pewnymi trudnymi wyborami. Jeden z nich podjęła Alicja Węgorzewska. Zgadzacie się z nią?

Za nami półfinał "The Voice Senior"

To kolejna odnoga popularnego formatu muzycznego stacji TVP2. Oprócz występów seniorów możemy oglądać też show skierowane do dzieci, a także regularną formę. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2019 roku, a obecnie na naszych ekranach po raz piąty trwają zmagania uczestników po 60. roku życia i walka o nagrodę pieniężną. W poprzednich edycjach zwyciężyły siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska, Krzysztof Prusik i Zbigniew Zaranek.

KAPIF_oryginal_K1031663F.jpg
Źródło: KAPiF

Za nami półfinałowy odcinek właśnie trwającej piątej edycji “The Voice Senior”, co oznacza, że w programie zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Z każdej drużyny wytypowano po dwie osoby, które już za tydzień wezmą udział w wielkim finale. Grupę Maryli Rodowicz reprezentują Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski, Tomasza Szczepanika: Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski, Haliny Frąckowiak: Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic, a Alicji Węgorzewskiej: Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz.

Widzowie "The Voice Senior" węszyli ustawkę. Węgorzewska rozwiała wątpliwości Frąckowiak przerwała milczenie. Chodzi o "The Voice Senior"

Jurorka "The Voice Senior" podpadła widzom

W ostatnim odcinku niektóre decyzje grona jurorów wzbudziły pewne kontrowersje wśród odbiorców. Chodzi o wybór Alicji Węgorzewskiej, która postanowiła pożegnać z programu jedną z ulubienic widzów. To najstarsza uczestniczka obecnie trwającej edycji, czyli 86-letnia Waleria Molenda. Kobieta zachwyciła swoim talentem zarówno Alicję Węgorzewską, jak i zgromadzonych przed telewizorami oglądających

“Ma ogromną świadomość śpiewania. Tak pięknie interpretowała, a ona się skupiała ciągle na swoim wieku, jakby przeprasza, że w ogóle tu stoi, że śpiewa. Dla mnie ta piosenka dziś była odkryciem w jej wykonaniu, a mnie naprawdę poruszyła, jestem wdzięczna losowi, że jest w programie”

- tak mówiła o pani Walerii jurorka podczas prób, zapraszając ją do swojej drużyny.

Do finału “The Voice Senior” wytypowała jednak dwoje innych uczestników, odrzucając kandydaturę 86-latki i Tadeusza Lecha. Czy to na pewno była dobra decyzja?

ZOBACZ TEŻ: Jurorzy „The Voice Senior” się skompromitowali? Fani po wczoraj powtarzają jedno. Nie zostawili na nich suchej nitki

"The Voice Senior" - co fani myślą o Alicji Węgorzewskiej?

Wielu fanów Walerii Molendy ostro zaprotestowało przeciwko decyzji jurorki programu “The Voice Senior”. Media społecznościowe show od razu zostały zapełnione komentarzami oburzonych widzów, którzy nie zgadzają się z takim doborem. Wiele osób zapałało olbrzymią sympatią w stronę kobiety, a pogodzenie się z jej odejściem nie było łatwe. Dodatkowym faktem wartym uwagi jest to, że sama pani Waleria pokonała wiele przeciwności losu, aby w ogóle pojawić się na scenie programu. Jej dzieci nie były bowiem zadowolone z tego pomysłu.

"Rozczarowanie, pani Waleria powinna być finale i ten finał wygrać. Słabo, pani Alicjo"

"To jest jakiś żart, pani Waleria powinna przejść do finału"

“Gdy śpiewa pani Waleria, to ja płaczę. Cudownie śpiewa. Kocham i dla mnie wygrała ten sezon, ale wydaje mi się, że finał mógłby być dla pani Walerii zbyt stresujący i emocjonalny”

A wy, po której jesteście stronie? Czy Waleria Molenda powinna była dostać się do finału "The Voice Senior?

 

 

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?