Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wygrała "Voice Senior", odpowiedź, na co wyda pieniądze zaskoczyła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.02.2024 19:00

Wygrała "Voice Senior", odpowiedź, na co wyda pieniądze zaskoczyła

the voice senior, Regina Rosłaniec, wygrana
Zwyciężczyni The Voice Senior powiedziała, na co przeznaczy nagrodę. Fot. kadr z programu "The Voice Senior", facebook.com/thevoiceseniortvp, Canva

Finał programu „The Voice Senior” wprawił niejednego widza w zdumienie. Po tygodniach zaciętej rywalizacji zwyciężczynią została Regina Rosłaniec. Seniorka zachwyciła swoim talentem jurorów, a z drugiej strony podbiła serca widzów. Co zamierza zrobić z ogromną nagrodą pieniężną, która przypadła jej w ramach wygranej?

Finał 5. edycji "The Voice Senior"

17 lutego widzowie tłumnie zasiedli przed telewizorami, by z napięciem obejrzeć finałowy odcinek 5. edycji programu “The Voice Senior”. Po tygodniach muzycznej batalii, w szranki o tytuł zwycięzcy stanęli Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski z drużyny Maryli Rodowicz, Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic, których trenerką była Halina Frąckowiak, Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski, od Tomasza Szczepanika oraz Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz z drużyny Alicji Węgorzewskiej.

Choć wszyscy finaliści zaprezentowali się na scenie z jak najlepszej strony, zwycięzca mógł być tylko jeden. Regina Rosłaniec-Bavcevic podbiła serca widzów, a także uszy jury. Nic dziwnego, że to właśnie seniorka została okrzyknięta zwyciężczynią 5. edycji  "The Voice Senior". W nagrodę otrzymała tytuł najlepszego wokalu w Polsce, statuetkę oraz 50 tys. złotych. Na co przeznaczy wygraną?

Znamy zwycięzcę "The Voice Senior". Nie tak miało być? Tego jej nie wybaczą? Jurorka “The Voice Senior” podpadła fanom

Kim jest zwyciężczyni "The Voice Senior"?

Historia Reginy Rosłaniec od samego początku w “The Voice Senior” wywołała wiele emocji. Śpiew stał się jej pasją, gdy była jeszcze dzieckiem. Podczas pierwszych występów za mikrofon służył jej kabel od żelazka. Co ważne, ogromną inspiracją była dla niej starsza siostra, która uczęszczała do szkoły muzycznej. Regina postanowiła pójść w jej ślady, dlatego zdecydowała się podjąć nauki gry na skrzypcach w klasie.

Swoim talentem szczególnie zabłysła w trakcie konkursu piosenki studenckiej w Krakowie. Dzięki tamtemu występowi otworzyły się przed nią drzwi do kariery muzycznej. Obecnie mieszka w Chorwacji, z którą związała swoje życie zawodowe i prywatne. W ostatnim czasie była zmuszona zrobić sobie przerwę od muzyki, jednak udział w “The Voice Senior” umożliwił jej powrót na scenę w wielkim stylu.

ZOBACZ TEŻ: Widzowie "The Voice Senior" węszyli ustawkę. Węgorzewska rozwiała wątpliwości

Na co zwyciężczyni "The Voice Senior" przeznaczy wygraną?

Gdy Regina Rosłaniec usłyszała, że zwyciężyła 5. edycję “The Voice Senior”, nie była w stanie powstrzymać łez wzruszenia. Artystka została niesamowicie wyróżniona, natomiast jej konto zasili nagroda pieniężna o wartości 50 tys. złotych. Dziennikarze “Faktu” postanowili zapytać, na co zamierza ją przeznaczyć. W pierwszej chwili seniorka nie była w stanie ukryć zakłopotania.

W ogóle nie chciałam o tym myśleć. Gdzieś tam faktycznie usłyszałam, jaka to jest nagroda, ale nie chciałam o tym myśleć – wyznała seniorka.

Po chwili Regina Rosłaniec udzieliła bardziej przemyślanej odpowiedzi:

Oczywiście ze fajnie jest dostać takie pieniądze. Ale ja do końca nie wiem, co z nią zrobię. To znaczy, wiem, ale nie powiem. Ale w zeszłym roku zrobiliśmy remont domu i musimy jeszcze trochę kredytu zapłacić. Więc troszeczkę pewnie pójdzie na to.

Na koniec wokalistka zdradziła, jakie jest jej największe marzenie na ten moment:

Bardzo bym chciała nagrać płytę.

Będziecie na nią czekać?

źródło: fakt.pl

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy