Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zuza nie zostawiła suchej nitki na Jarku po tym, co zrobił
Sara Karmańska
Sara Karmańska 29.03.2024 21:11

Zuza nie zostawiła suchej nitki na Jarku po tym, co zrobił

Zuza i Jarek z „Love island”
Fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

„Love Island. Wyspa miłości” z każdym odcinkiem dostarcza swoim fanom wielu emocji. Tak będzie także w najnowszym odcinku, który zostanie wyemitowany 29 marca o godzinie 22:00. Do małej scysji dojdzie między Zuzą i Jarkiem. 

Wielkie emocje z programie „Love Island. Wyspa miłości”

Aktualnie na Wyspie Miłości utworzyły się następujące pary: Daria i Mateusz, Asia i Rafał, Nicole i Mati, Oliwia i Adrian, Patrycja i Dan, Zuza i Jarek. Singielką pozostaje Wiktoria, która niedawno wróciła na wyspę. Jej powrót nadal budzi wielkie emocje, szczególnie w Adrianie, który nie potrafił o niej zapomnieć. 

Islander w rozmowie z Danem i Mateuszem wyznał, że cierpi i nadal myśli o Wiktorii. Mimo wstawienia się za nim uczestniczka programu „Love Island” zdecydowała się zabrać na randkę nowego Mateusza. Podczas spotkania wyszło na jaw, że nadal nie potrafi wybaczyć dawnemu partnerowi zdrady. W tym czasie Adrian przeżywał katusze. Jego zachowanie nie po raz pierwszy zażenowało widzów programu, czemu dali upust w komentarzach. To jednak niejedyna tak ochoczo omawiana relacja Islanderów. 

NND zrobił maskotkę z ciężko chorego zwierzęcia? Architekt odpowiada na zarzuty Konflikt za kulisami TTBZ?! Aż nie chce się wierzyć w te doniesienia

Zuza i Jarek z programu „Love Island. Wyspa miłości” z pierwszą poważną kłótnią

W zapowiedzi nadchodzącego odcinka programu „Love Island” widać kłopoty w związku Zuzy i Jarka. Twórcy programu nazwali załączona scenę ich „pierwszą kłótnią małżeńską”. Na nagraniu widać konfrontację między parą, po tym jak zdaniem Zuzy Jarek spędził za dużo czasu w towarzystwie Nicole. Podczas ich kłótni Islanderka nerwowo porządkowała swoją szafę. 

Nie, spokojnie, kręć jeszcze z Nicole. A może się o coś innego spytaj? Nie wiem, rozmiar buta, majtek. Dobrze ci idzie. (…) Klaunem jesteś teraz. (…) Nie wiem, z Oliwią, tego, Wiki, aż tyle nie rozmawiasz, nie? Masz preferencje – zarzuciła Jarkowi Zuza.

ZOBACZ TEŻ: Ela Romanowska poza kamerami. Tak się zachowuje

Internauci z jasna opinią na temat kłótni Zuzy i Jarka z programu „Love Island. Wyspa miłości”

Pod fragmentem zapowiadającym wydarzenia z nadchodzącego odcinka „Love Island. Wyspa miłości” posypały się komentarze internautów. Większość z nich jest zachwycona, że między Zuza i Jarkiem wreszcie coś się dzieje i jest zdania, że reakcja Islanderki ujawniła jej prawdziwe uczucia. Zdaniem wielu osób jej zazdrość świadczy o tym, że uczestniczce programu „Love Island. Wyspa miłości” naprawdę zależy na Jarku.

  • Zuza zazdrosna, ale widać, że zależy jej na Jarku.
  • Wkurzona kobieta sprząta najlepiej.
  • Zuza jest zazdrosna o Jarka, spoczko, ale troszkę za bardzo. Zaczyna się robić toxic.
  • Jarek ma rację.
  • Kompletnie dwa inne światy! Nie będą ze sobą po programie! Po prostu brną do finału!
  • A myślałam, że jej wszystko zwisa i powiewa, a tu proszę… Zależy jej na Jarku i to bardzo.
  • Zuza po raz pierwszy pokazuje jakieś emocje. Może ta scena zazdrości nie była potrzebna, ale przynajmniej wiemy, że ta laska coś czuje.
  • Zuza widać uczy się od Oliwii… myśli, że zaklepała go sobie i chłop nie może pogadać z inną laską, bo zaraz będzie, że robi sobie kolejną furtkę na wypadek gdyby z nią nie wyszło.
Zuza i Jarek z programu „Love Island. Wyspa miłości” z pierwszą poważną kłótnią, fot. Instagram loveislandwyspamilosci 1.jpg
Zuza i Jarek z programu „Love Island. Wyspa miłości” z pierwszą poważną kłótnią, fot. Instagram/loveislandwyspamilosci
Zuza i Jarek z programu „Love Island. Wyspa miłości” z pierwszą poważną kłótnią, fot. Instagram loveislandwyspamilosci 2.jpg
Zuza i Jarek z programu „Love Island. Wyspa miłości” z pierwszą poważną kłótnią, fot. Instagram/loveislandwyspamilosci