Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski przekazał wieści o śmierci. Tragiczny finał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.02.2024 21:09

Krzysztof Rutkowski przekazał wieści o śmierci. Tragiczny finał

Krzysztof Rutkowski przekazał informacje o śmierci
Krzysztof Rutkowski przekazał informacje o śmierci, fot. Facebook/@Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich detektywów, a w swojej pracy ma do czynienia z wieloma skomplikowanymi i trudnymi sytuacjami. Tak właśnie było w tym przypadku. Gwiazdor przekazał właśnie mrożące krew w żyłach szczegóły ostatniej swoje sprawy.

Krzysztof Rutkowski angażuje się w wiele przerażających spraw

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Krzysztof Rutkowski największą rozpoznawalność zyskał dzięki swojej pracy prywatnego detektywa. Gwiazdor znany jest z występów w telewizji oraz swojego zamiłowania do przepychu i luksusowego stylu życia, jednak to właśnie praca zawodowa wydaje się być całym jego życiem.

Detektyw od dawna angażuje się w wiele trudnych i skomplikowanych spraw, o których mówi cała Polska. Kilkanaście lat temu uczestniczył w poszukiwaniach Iwony Wieczorek, a niedawno zaangażował się w sprawę podejrzanego o morderstwo swojego syna Grzegorza Borysa. Wygląda na to, że to nie koniec przerażających wyzwań zawodowych, jakie pojawiają się na jego drodze.

Krzysztof Rutkowski 1.jpg
Krzysztof Rutkowski zaangażował się w kolejną ryzykowną sprawę, fot. KAPIF
Obława na Grzegorza Borysa. Przykry komunikat o Krzysztofie Rutkowskim, były policjant nie zostawia na nim suchej nitki Pościg za Borysem. Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie wrzuciła niesłychane nagranie

Krzysztof Rutkowski szczerze o szczegółach poszukiwań

Teraz popularny prywatny detektyw, razem ze swoją firmą, zaangażował się w kolejną ryzykowną i przerażającą sprawę, która miała miejsce w naszym kraju. Krzysztof Rutkowski uczestniczył w poszukiwaniach 29-letniej obywatelki Azerbejdżanu. Kobieta o imieniu Adilla miała zaginąć razem z dwumiesięcznym dzieckiem.

Wiadomo było jedynie, że kobieta miała wskoczyć do Odry. Policja Wodna oraz Wodna Służba Ratunkowa wciąż prowadziły poszukiwania zaginionej i próbowały ustalić przyczyny tej tragedii. Teraz Krzysztof Rutkowski poinformował o finale sprawy, o której huczały polskie media.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, ile Krzysztof Rutkowski wydał na urodziny swojego syna. Takiej imprezy nikt się nie spodziewał. Kwota szokuje!

Krzysztof Rutkowski ujawnia tragiczne kulisy poszukiwań 29-latki

Jak poinformował detektyw, razem z funkcjonariuszami lokalnej policji z Wrocławia udało mu się w końcu odnaleźć zaginioną 29-latkę. Ciało obywatelki Azerbejdżanu zostało odnalezione w Odrze, gdzie najprawdopodobniej kobieta wskoczyła, aby popełnić samobójstwo.

Informacja z ostatniej chwili dla tych wszystkich, którzy śledzili zaginięcie 29-letniej Adilli, obywatelki Azerbejdżanu, która niestety popełniła samobójstwo we Wrocławiu 17 grudnia 2023 roku. W dniu dzisiejszym ciało jej zostało odnalezione — powiedział gwiazdor na specjalnym nagraniu na Facebooku.

Jednocześnie Krzysztof Rutkowski ujawnił, że póki co nie udało się zlokalizować ciała dwumiesięcznego dziecka, z którym kobieta miała wskoczyć do rzeki. Gwiazdor podziękował lokalnej policji za pomoc i poinformował, że na tym niestety kończą się poszukiwania zaginionej 29-latki.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!