Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Są nowiny o Łukaszu "Gumisiu", ułożył sobie życie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.03.2023 16:28

Zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Są nowiny o Łukaszu "Gumisiu", ułożył sobie życie

Chłopaki do wzięcia
Kadr z: "Chłopaki do wzięcia", Polsat Play (2021)

W programie „Chłopaki do wzięcia” nie brakowało barwnych charakterów. Jednym z najlepiej pamiętanych przez fanów jest z pewnością Łukasz „Gumiś” Siwek. Mężczyzna w pewnym momencie zniknął z formatu. Co dzieje się z nim teraz? Okazuje się, że w jego życiu zaszło wiele zmian.

Łukasz bezskutecznie szukał miłości w programie Polsat Play. Później zasłynął z relacji z inną uczestniczką. Mężczyzna postawił na sporą zmianę wizerunku oraz wyjechał z Polski. Co robi obecnie?

Co dzieje się z Gumisiem z „Chłopaków do wzięcia”?

Kultowy już program, emitowany na kanale Polsat Play od 2012 roku, pokazał widzom wielu ciekawych bohaterów. Łukasz o pseudonimie „Gumiś” był na tyle popularny, że stacja swego czasu zrobiła z nim wywiad.

Zobaczyłem w telewizji powtórkę „Chłopaków do wzięcia” i od razu pomyślałem, że to program dla mnie. […] Odpowiedź przyszła dopiero po dziewięciu miesiącach. Przyznam, że traciłem już nadzieję, że ktokolwiek się do mnie odezwie, ale teraz wiem, że było warto czekać – mówił Siwek w 2017 roku.

W pierwszych sezonach formatu poznaliśmy go jako 33-latka bardzo związanego ze swoimi rodzicami, szukającego miłości. Początkowo zapałał uczuciem do Asi i para nawet się zaręczyła. Związek ten jednak rozpadł się po jakimś czasie.

Tomasz Komenda zniknął, teraz wyszło na jaw, co się z nim stało. "Zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi"

Co robi teraz Łukasz „Gumiś” Siwek?

Po rozstaniu z Asią Siwek związał się z inną uczestniczką serialu: Agnieszką, która wcześniej była narzeczoną „Pączusia”, czyli Grzegorza. Jednak i to uczucie z czasem dobiegło końca.

W końcu Gumiś zniknął z programu. Od tego czasu w jego życiu zaszło wiele zmian. Mężczyzna zdecydował się na wyjazd za granicę, bo w Polsce trudno było mu stworzyć sobie odpowiednie, komfortowe warunki. Okazuje się, że już kilka lat temu ułożył sobie życie w Niemczech, w Dortmundzie, gdzie ma pracę. To jednak nie wszystko.

Łukasz „Gumiś” Siwek z „Chłopaków do wzięcia” przeszedł ogromną metamorfozę

Siwek nie tylko zmienił miejsce pracy i zamieszkania. Postawił też na ogromną zmianę wizerunku. Mężczyzna sprawił sobie ogromne tatuaże na ramionach, które z miejsca dodały mu pazura. Efektami pochwalił się w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy podziwiać motyw z wilkiem na jednej ręce oraz kobietą, różą i wężem na drugiej.

Na dodatek zmienia się też jego uczesanie. Na nagraniach, jakie Gumiś publikuje na Instagramie widać, że lubi z tym eksperymentować. Co jakiś czas goli się na łyso lub strzyże włosy w pasek na środku głowy. Raz zafarbował nawet swoje kosmyki na różowo.

Zobacz zdjęcia i film:

Źródło: polsat.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji