Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znaleziono zwłoki noworodka na balkonie! Tragiczne doniesienia z Gdyni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.10.2023 14:19

Znaleziono zwłoki noworodka na balkonie! Tragiczne doniesienia z Gdyni

Znaleziono ciało noworodka w Gdyni
Znaleziono ciało noworodka w Gdyni, fot. Canva

Właśnie przekazano tragiczne informacje z Gdyni. W jednym z mieszkań na Pustkach Cisowskich odnaleziono zwłoki noworodka zawinięte w czarny worek. Sprawą obecnie zajmuje się lokalna prokuratura.

Po morderstwie 6-letniego Olusia przyszedł czas na kolejną tragedię

Jeszcze kilkanaście dni temu cała Polska żyła przerażającym morderstwem 6-letniego Olusia z Gdyni. Na numer alarmowy zadzwoniła wówczas mama chłopca, która oznajmiła, że odnalazła martwe ciało swojej pociechy, a o zbrodnię podejrzewa swojego męża. Chłopczyk miał poderżnięte gardło.

Do tej pory trwają poszukiwania 44-letniego Grzegorza Borysa, który najprawdopodobniej ukrywa się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Pomorska policja wydała list gończy za mężczyzną, a o rozwagę poprosiła wszystkich mieszkańców tamtejszych terenów. To jednak nie jest jedyna tragedia, jaka ostatnio rozegrała się w Gdyni.

19-latek zatrzymany w sprawie Grzegorza Borysa. Chłopak usłyszy poważne zarzuty! Chronił oprawcę 6-latka?

Przerażająca zbrodnia na terenie Gdyni

W piątek 27 października godzinach popołudniowych dokonano w Gdyni przerażającego odkrycia. Na balkonie jednego z mieszkań na Pustkach Cisowskich odnaleziono martwe ciało noworodka. Zwłoki znajdowały się w czarnym worku.

Jak udało się ustalić, w mieszkaniu przebywała wcześniej 44-letnia Ukrainka, która najprawdopodobniej jest matką zamordowanego dziecka. Podejrzana o zbrodnię kobieta została już zatrzymana przez gdyńską policję, a sprawą zajmuje się lokalna prokuratura.

Co stanie się z matką zamordowanego noworodka?

Okoliczności śmierci noworodka są obecnie wyjaśniane przez Okręgową Prokuraturę w Gdańsku. Zatrzymana została nie tylko 44-letnia Ukrainka, ale również jej o rok młodszy partner. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna jest ojcem zamordowanego dziecka.

Lokalna policja odmawia komentarza w tej sprawie. Zaznaczyła jednak, że w sobotę rano odbędzie się sekcja zwłok noworodka, która pomoże ustalić przyczynę jego śmierci.

Potwierdzam, że w piątek na jednym z balkonów w Gdyni znaleziono ciało noworodka. Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem biegłego lekarza z zakresu medycyny sądowej. Dziś odbędzie się sekcja zwłok dziecka, od której wyników zależą dalsze czynności w tej sprawie

Źródło: trojmiasto.pl