Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenek Martyniuk przekazał przykrą wiadomość. Nie jest w stanie udzielić pomocy w sytuacji, o którą go zapytano
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 18.10.2023 07:18

Zenek Martyniuk przekazał przykrą wiadomość. Nie jest w stanie udzielić pomocy w sytuacji, o którą go zapytano

Zenek Martyniuk wyjaśnił, dlaczego nie gra koncertów charytatywnych, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk wyjaśnił, dlaczego nie gra koncertów charytatywnych, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk jest jednym z najbardziej popularnych muzyków disco polo, który chętnie występuje na scenie przed tłumami fanów. Jak się jednak okazuje, muzyk nie bierze udziału w każdym rodzaju koncertów i imprez. 

Zenek Martyniuk jest bardzo rozchwytywany

Zenek Martyniuk może poszczycić się kalendarzem wypchanym po brzegi kolejnymi datami koncertów. Wraz z zespołem „Akcent” czasami występuje nawet na dwóch koncertach tego samego dnia. 

Ostatnio media obiegła relacja z zaskakującego koncertu, podczas którego muzyk agitował do głosowania na kandydata Trzeciej Drogi – Roberta Gajdę. Już wkrótce wokalista wyruszy w trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych, podczas której zagra między innymi w Hamburgu, Londynie, Brukseli, Trenton czy New Britain. 

Zobaczyliśmy TO i nie ma już wątpliwości, co dzieje się w małżeństwie Zenka Martyniuka! Przyjcie sie zdjęciom...

Zenek Martyniuk nie bierze udziały w koncertach charytatywnych

Wiele gwiazd bardzo angażuje się w różnorodne akcje charytatywne, w których niosą pomoc potrzebującym. Ich popularność sprawia, że osoby zmagające się z ogromną życiową tragedią często zwracają się z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy potrzebnych na przykład na leczenie chorych dzieci czy odbudowanie domu po pożarze. 

Często do zbierania funduszy wykorzystywane są internetowe zbiórki, ale zdarza się, że organizowane są specjalne wydarzenia. Wiele gwiazd decyduje się poświęcić swój czas lub zasięgi na to, by wspomóc swoich fanów w potrzebie. Ale nie Zenek Martyniuk. 

Zenek Martyniuk wyjaśnił, dlaczego nie gra koncertów charytatywnych

Zenek Martyniuk w rozmowie z „Rewią” jasno wypowiedział się na temat koncertów charytatywnych, stwierdzając, że nie bierze w nich udziału. Choć ujawnił, że jest bardzo wrażliwy na ludzką krzywdę, szczególnie w przypadku gdy spotyka ona dzieci, nie zawsze ma możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu. 

Jako główną przyczynę takiej decyzji muzyk wskazał pieniądze. Nie wskazał konkretnie o jakich kosztach mowa, ale być może wokalista grupy „Akcent” miał na myśli koszty dojazdu do danej lokalizacji. 

Źródło: voxfm.pl, Rewia

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik