Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykra informacja o Zenku Martyniuku. Gwiazdor otrzymał druzgocący cios
Michał Fitz
Michał Fitz 21.08.2023 16:18

Przykra informacja o Zenku Martyniuku. Gwiazdor otrzymał druzgocący cios

Izabela Trojanowska
fot. KAPIF; Izabela Trojanowska o Zenku Martyniuku

Twórczość Zenka Martyniuka i w zasadzie cały gatunek disco polo budzą wśród Polaków mieszane odczucia, niezależnie od tego, czy mówimy o artystach, czy słuchaczach. Teraz gwiazdor otrzymał cios z niespodziewanej strony. Przykre doniesienia obiegają sieć.

Zenek Martyniuk i jego opinia wśród artystów

Zenek Martyniuk nie tylko wykonuje polaryzujący ludzi rodzaj muzyki, ale też ma bardzo charakterystyczny głos, który także zbiera zupełnie skrajne opinie. Swego czasu dosadnie podsumowała go wybitna wokalistka Krystyna Prońko, która rozmawiała o nim z Kubą Wojewódzki i Piotrem Kędzierskim.

Tak, jak można było przypuszczać, przyznała, że nie rozumie fenomenu disco polo, ale Zenka Martyniuka starała się ocenić zupełnie obiektywnie pod kątem jego umiejętności. Nie owijając w bawełnę, stwierdziła, że wokalista zespołu “Akcent” ma bardzo źle brzmiący wokal.

Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie

Izabela Trojanowska o Zenku Martyniuku

Jak się okazało po rozmowie Izabeli Trojanowskiej z “Plotkiem”, ta wokalistka ma bardziej pozytywne nastawienie do całego gatunku, którego niewątpliwym królem jest Zenek Martyniuk. Stwierdziła, że tego typu muzyka jest potrzebna, bo ludzie świetnie się do niej bawią, szczególnie na weselach czy innych przyjęciach.

Na podstawie tych słów można byłoby sądzić, że jest skłonna spróbować swoich sił w disco polo. Została więc zapytana o to, czy zgodziłaby się na duet z Zenkiem Martyniukiem. Jej odpowiedź dla gwiazdora może być bardzo przykra. Niestety, raczej nie ma co liczyć na to, że wystąpią w duecie.

Izabela Trojanowska nie zagra disco polo

Trojanowska przyznała, że disco polo to gatunek, z którym się nie utożsamia. W związku z tym nie czułaby się dobrze, wykonując go.

Ja się nie nadaję do tego rodzaju muzyki. Zaśpiewałam kiedyś „Daj mi tę noc”, żeby było weselej. Można zrobić taki mały żart muzyczny, ale nie jest to coś, co uwielbiam.

Zenek Martyniuk.jpg
Zenek Martyniuk w trakcie koncertu
fot. KAPIF

Źródło: Plotek

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny