Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zdrada? Ania Bardowska zabrała głos ws. najgorszej rzeczy w małżeństwie. Stanowczy komunikat gwiazdy „Rolnik szuka żony”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.09.2023 18:44

Zdrada? Ania Bardowska zabrała głos ws. najgorszej rzeczy w małżeństwie. Stanowczy komunikat gwiazdy „Rolnik szuka żony”

Ania Bardowska
Ania Bardowska zabrała głos ws. zdrady. Fot. Instagram/Ania Bardowska

Jedna z najsłynniejszych uczestniczek programu “Rolni szuka żony”, Ania Bardowska, cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony internautów. Na swoich mediach społecznościowych rolniczka nie tylko pokazuje, jak wygląda codzienność jej rodziny, ale również opowiada wiele historii ze swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie wypowiedziała się na temat zdrady. Tak stanowczy komunikat raczej nikogo nie zdziwi!

Ania Bardowska z "Rolni szuka żony" jest w związku z Grzegorzem Bardowskim

“Rolnik szuka żony” jest jednym z najpopularniejszych programów, które są emitowane na antenie TVP. Show przyciąga przed ekrany tysiące widzów już od 9 lat, a ci z zapartym tchem obserwują ich sercowe rozterki na ekranie. Obecnie w telewizji jest emitowany 10. sezon kultowego programu, jednak widzowie do tej pory nie zapomnieli o uczestnikach z poprzednich edycji. 

Grzegorz Bardowski poznał Anię w 2. sezonie programu “Rolnik szuka żony”. Kobieta wysłała mu tak poruszający i szczery list, iż rolnik był przekonany, że jest ona wprost dla niego stworzona, jeszcze zanim spotkali się w rzeczywistości. Para szybko stała się ulubieńcami widzów, więc gdy ci pobrali się po udziale w show, radości internautów nie było końca. Od tamtego czasu śledzą oni rodzinę w mediach społecznościowych, gdzie Ania Bardowska utrzymuje z nimi kontakt na bieżąco.

Okropne, jak potraktowano Anię Bardowską. Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca. "Czuję się okłamana"

Ania Bardowska z "Rolni szuka żony" regularnie postuje w mediach społecznościowych

Ania Bardowska ma kilka kont na różnych platformach w Internecie, jednak bez wątpienia to jej Instagram cieszy się największą popularnością. Rolniczkę śledzi tam niemal 300 tys. obserwujących, z którymi ta stara się utrzymać bliską relację. Na jej profilu bardzo często pojawiają się nowe zdjęcia, natomiast relacje stara się dodawać na bieżąco. Opowiada w nich nie tylko o swoich zajęciach, ale życiu całej rodziny.

W ostatnim czasie Ania Bardowska zdradziła, że wraz z bliskimi oczekują nowego członka rodziny. Na story dodała zdjęcia ubranka, szelek i miski, w związku z czym można podejrzewać, że do Bardowskich dołączy w najbliższym czasie piesek. Nie jest to jednak jedyna sensacyjna wiadomość z ostatnich kilku dni. Rolniczka właśnie wypowiedziała się na temat zdrady. Jasno określiła, jakie jest jej zdanie w tym temacie.

Ania Bardowska z "Rolni szuka żony" wypowiedziała się o zdradzie

Ania Bardowska regularnie publikuje na Instagramie wpisy, na których opowiada o pracy w gospodarstwie, opiece nad dziećmi czy relacjonuje, jak spędza czas w gronie rodziny. Często również organizuje serie Q&A, by odpowiedzieć na najbardziej dociekliwe pytania fanów. Tym razem jedno z nich dotyczyło… zdrady.

Aniu, czy wybaczyłabyś zdradę? – zagaił anonimowy internauta.

Okazuje się, że gwiazda programu “Rolnik szuka żony” ma na ten temat konkretne zdanie, którego nie wahała się wygłosić:

Nie – odparła. 

Spodziewaliście się po niej takiej odpowiedzi?

Projekt bez nazwy - 2023-09-27T182541.558.png
Ania Bardowska zabrała głos ws. zdrady. Fot. Instagram/Ania Bardowska
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny