Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała łazienkę. "Czarny dom" to początek. Zobaczcie, co dzieje się w środku
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.08.2023 13:07

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała łazienkę. "Czarny dom" to początek. Zobaczcie, co dzieje się w środku

Anna Bardowska
Fot. Instagram/Ania Bardowska

Anna Bardowska znana z programu “Rolnik szuka żony” już jakiś czas mieszka z rodziną w nowym domu. Projekt swoich wymarzonych czterech ścian zaplanowała wraz z mężem. Od zeszłej jesieni małżeństwo robi wszystko, by zrealizować swoje pomysły i urządzić dom. Teraz Anna pochwaliła się, jak wygląda ukończona łazienka. Jej fani nie szczędzili pochwał w komentarzach.

Anna Bardowska z mężem i dziećmi zamieszkała w wymarzonym domu

Anna pojawiła się w programie “Rolnik szuka żony” jako kandydatka dla Grzegorza Bardowskiego. Tych dwoje niemal od razu połączyło uczucie, jednak po zakończeniu show ich relacja znacznie nabrała tempa. Pobrali się, a wkrótce potem na świat przyszła dwójka dzieci — Jan i Liwia.

Małżeństwo korzysta z popularności, jakiej doczekali się w programie. Aktywnie działają na swoich mediach społecznościowych, gdzie również na bieżąco dzielili się postępami w budowie swojego wymarzonego domu. 

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie – zdradził Grzegorz w jednym z filmików na YouTubie.

Media podają, że Dariusz Pachut trzymał się za ręce z blond pięknością. Niestety nie była to Doda

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" zamieszkała w czarnym domu. Teraz pokazała, jak wygląda łazienka

Anna Bardowska z rodziną prowadziła się do nowego domu jesienią ubiegłego roku. Budynek od początku zwrócił uwagę fanów gwiazdy programu “Rolnik szuka żony”, ponieważ małżeństwo zdecydowało, że będzie miał on czarną elewację. Nie wszystkim internautom ten fakt przypadł do gustu. Wiele osób stwierdziło, że wybór czarnej elewacji i dachu wygląda posępnie i ponuro, jednak dla Bardowskich najważniejszy był fakt, że zrealizowali swoje marzenie. 

Tym razem Anna Bardowska zdecydowała się pokazać na swoich mediach społecznościowych, jak wraz z mężem urządzili łazienkę. Okazuje się, że ta znacznie bardziej przypadła im do gustu. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów, jednak jeden element pomieszczenia szczególnie przykuł uwagę internautów.

Wiemy, jak wygląda łazienka w domu Anny Bardowskiej z "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska z “Rolnik szuka żony” postanowiła pochwalić się ukończoną łazienką na Instagramie. Zamieściła zdjęcia, które pokazują, jak wygląda pomieszczenie:

I chociaż w nowym domu mieszkamy już od kilku miesięcy, to jeszcze sporo pomieszczeń wymaga dopracowania. Dzisiaj zajęłam się naszą dolną łazienką i sami zobaczcie, jak mi wyszło. Drabinka, pojemnik na chusteczki, dozownik na mydło, czarne pojemniczki do przechowywania, świecie, ręczniki, koszyczki, wazon i trawy – to wszystko w połączeniu z naszą łazienką stworzyło fajny klimat – czytamy w opisie posta.

Skończona łazienka Anny Bardowskiej jest pełna dodatków, które nadają pomieszczeniu przytulności. Całość utrzymana jest w dość nowoczesnym stylu, gdzie wzrok przyciągają kamienne ściany i podłoga, czarne szafki oraz wielkie, okrągłe lustro. To właśnie ono wywołało wśród internautów najwięcej emocji. Fani Bardowskiej zasypali ją pytaniami o to, gdzie kupiła ten klimatyczny dodatek.

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów