Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zbigniew Ziobro ma raka? Wskazują na to specyficzne objawy, jeden szczegół z ostatniego wystąpienia zdradza wszystko
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.12.2023 10:38

Zbigniew Ziobro ma raka? Wskazują na to specyficzne objawy, jeden szczegół z ostatniego wystąpienia zdradza wszystko

Zbigniew Ziobro ma raka?
Zbigniew Ziobro ma raka?, fot. KAPIF

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się informacje na temat pogorszenia się stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry. Teraz światło dzienne ujrzały zaskakujące wieści. Wedle niepotwierdzonych informacji okazało się, że szef Suwerennej Polski może zmagać się z bardzo niebezpieczną chorobą.

Przykre doniesienia na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry

Od jakiegoś czasu coraz częściej słyszało się o problemach zdrowotnych, jakie miały doskwierać Zbigniewowi Ziobrze. Powodem do niepokoju były również ostatnie nieobecności polityka podczas ważnych obrad sejmowych. Szef Suwerennej Polski nie tylko nie pojawił się podczas expose Mateusza Morawieckiego oraz expose Donalda Tuska, ale również nie brał udziału w głosowaniach.

Teraz na jaw wyszły prawdziwe wieści na temat stanu zdrowia popularnego polskiego polityka. Okazało się, że jest jeszcze gorzej, niż spekulowano, a poseł może zmagać się z naprawdę niebezpieczną chorobą.

Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt" O tym mówi CAŁY świat! Skandaliczne zachowanie Brauna komentują zagraniczne media. Kardynał Ryś zabiera głos

Zbigniew Ziobro zmaga się z poważną chorobą

Okazało się, że wszystkie przypuszczenia internautów mogą być słuszne, a przedstawiciel Suwerennej Polski naprawdę może zmagać się z niebezpieczną chorobą. Zbigniew Ziobro choruje na nowotwór złośliwy, a jego rokowania mogą nie należeć do najbardziej optymistycznych. Więcej na ten temat powiedział bliski współpracownik polityka w rozmowie z “Super Expressem”.

Ponieważ ten typ raka, który dopadł Zbigniewa Ziobrę, potrafi niezauważalnie rozwijać się w organizmie całymi latami i długo nie daje specyficznych symptomów, które można wcześniej trafnie zinterpretować

Wygląda na to, że polityk wymaga obecnie specjalistycznej lekarskiej opieki. Jak udało się ustalić “Gazecie Wyborczej”, w dniu wyboru Donalda Tuska na nowego premiera Rzeczypospolitej Polski, poseł trafił do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Ziobro w szpitalu? Jakie są nieoficjalne informacje na temat jego stanu zdrowia i diagnozy?

Jak obecnie czuje się Zbigniew Ziobro?

Wykrycie choroby, z którą może zmagać się obecnie szef Suwerennej Polski, jest o tyle trudne, że przez długi czas nie daje ona żadnych charakterystycznych objawów. Znakami ostrzegawczymi może być kaszel, chrypnięcie, trudności z przełykaniem oraz bóle zamostkowe. Mimo to zazwyczaj ciężko zdiagnozować ten nowotwór, który udaje się odkryć dopiero w jego zaawansowanym stadium rozwoju.

Jak możemy przeczytać na łamach “Super Expressu”, już podczas swojego ostatniego sejmowego przemówienia 14 listopada 2023 roku Zbigniew Ziobro miał poważne kłopoty z mówieniem i chrypą. Nic dziwnego, ze chwilę później poseł zdecydował się na zaawansowane leczenie.

Źródło: se.pl