Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zbankrutował i zamknął biznes. Tuż przed śmiercią Gabriel Seweryn wywrócił swoje życie do góry nogami
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.11.2023 21:31

Zbankrutował i zamknął biznes. Tuż przed śmiercią Gabriel Seweryn wywrócił swoje życie do góry nogami

Tuż przed śmiercią Gabriel Seweryn wywrócił swoje życie do góry nogami, fot. kadr z programu „Królowe życia”
Tuż przed śmiercią Gabriel Seweryn wywrócił swoje życie do góry nogami, fot. kadr z programu „Królowe życia”

28 listopada po godzinie 18:00 w Głogowskim Szpitalu Powiatowym stwierdzono zgon Gabriela Seweryna, który zyskał rozpoznawalność dzięki swojemu udziałowi w programie „Królowe życia”.

Gabriel Seweryn w ostatnich latach wywrócił swoje życie do góry nogami

Gabriel Seweryn dołączył do bohaterów programu „Królowe życia” w 2016 roku. Przez kilka lat widzowie mogli śledzić jako życie, które dzielił ze swoim wieloletnim partnerem, Rafałem Grabiasem. Gabriel Seweryn zyskał przydomek „Versace z Głogowa” i był znany ze swojej pracowni futer, która była zlokalizowana na tamtejszej starówce. 

W ostatnich latach przed śmiercią Gabriel Seweryn wywrócił swoje życie do góry nogami. 

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca To zdarzyło się w noc śmierci Patryka Peretti! Sylwia zdradza szczegóły, które przyprawiają o dreszcze: "Zatrzymał się..."

Gabriel Seweryn zakończył swój wieloletni związek

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias przed kamerami wydawali się idealnie dobraną parą. Mężczyźni tworzyli udany związek przez 18 lat, ale niestety niespodziewanie ogłosili swoje rozstanie w 2021 roku. Niestety byli partnerzy nie rozstali się w zgodzie i nie zabrakło wzajemnych oskarżeń i publicznego prania brudów. Ich rozstanie zbiegło się z ich rezygnacją z udziału w programie „Królowe życia”. 

Projektant futer po rozstaniu wyznała, że był niszczony psychicznie, a nawet miał być bliski samobójstwa. Gabriel Seweryn przez kilka miesięcy miał także borykać się z problemem „stalkera”, który koniec końców okazał się jego późniejszym partnerem życiowym.

To nie ja pierwszy dopuściłem się zdrady. Nie mówiąc już o tym, że w moim związku od sześciu lat nie było seksu – wyjawił Gabriel Seweryn „Pomponikowi” w szczerym wywiadzie po rozstaniu. 

ZOBACZ TEŻ: "Królowa życia" trafiła do szpitala. Będzie operowana

Gabriel Seweryn ogłosił bankructwo i zmienił ścieżkę kariery

W ostatnim czasie Gabriel Seweryn wywrócił do góry nogami także swoje życie zawodowe. We wrześniu bieżącego roku projektant futer poinformował o zamknięciu swojej pracowni. Na filmiku nagranym w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Głogowie otwarcie przyznał, że jest bezrobotny i nie ma klientów. Jak ujawnił, wypalił się zawodowo. 

Szybko znalazł jednak pomysł na nową ścieżkę zawodową – Gabriel Seweryn zaczął szkolić się w zakresie makijażu permanentnego, a docelowo planował otworzyć salon, w którym świadczyłby swoje usługi

Czuję się w końcu na właściwym miejscu. Szkoda, że tyle lat zwlekałem, ale widać to właściwy moment – czytamy w jednym z postów na jego instagramowym profilu.

Jeśli znajdujesz się w kryzysie zdrowia psychicznego, potrzebujesz pomocy lub masz myśli samobójcze, nie wahaj się skorzystać z numerów pomocowych:

  • 800 70 22 22 – centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego,
  • 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży,
  • 116 123 – kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych,
  • 22 635 09 54 – telefon zaufania dla osób starszych,
  • 800 120 002 – Niebieska Linia, ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie,
  • 112 – w razie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia.

Źródło: Pudelek, Plejada, Pomponik

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy