Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.11.2023 20:37

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca

Nie żyje Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Nie żyje Gabriel Seweryn, fot. KAPiF

Media obiegła smutna wiadomość o odejściu Gabriela Seweryna, wieloletniego projektanta futer i celebryty znanego z programu „Królowe życia”.

Gabriel Seweryn zyskał popularność dzięki programowi „Królowe życia”

Gabriel Seweryn pochodzi z Głogowa i to właśnie z tym miastem zdecydował związać się także na płaszczyźnie zawodowej. Na miejscowej starówce znajdowała się prowadzona przez niego pracownia futer. Prawdziwą rozpoznawalność zyskał jednak w 2016 roku, gdy wraz ze swoim ówczesnym partnerem zdecydował się dołączyć do bohaterów programu „Królowe życia”, który rozsławił także między innymi Dagmarę Kaźmierską, Edytę Nowak-Nawarę, Sylwię Peretti, Julię von Stein czy Lalunę Unique.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias co prawda zyskali popularność, ale udział w programie prawdopodobnie negatywnie odcisnął się na ich związku. Para bowiem w 2021 roku rozstała się po 18 latach spędzonych razem.

Nie żyje WYBITNY polski pisarz! Rodzina i znajomi ronią potok łez. Rodzime miasto w żałobie Musieli ekshumować ciało twórcy "Samych Swoich". Jest jeden powód, który ściska za gardło

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Głogowie. Miał 56 lat. Informację o jego śmieci potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego:

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – zacytował jej słowa portal glogow.naszemiasto.pl.

ZOBACZ TEŻ: "Królowa życia" trafiła do szpitala. Będzie operowana

Przyczyna śmierci Gabriela Seweryna

Przyczyna śmierci Gabriela Seweryna obecnie pozostaje nieznana. Jak przekazał portal „Pudelek”, powołując się na informacje otrzymane od rzeczniczki Głogowskiego Szpitala Powiatowego, zgon „Versace z Głogowa” został stwierdzony po godzinie 18:00

Wkrótce po informacji o jego śmierci, w mediach społecznościowych „króla życia” posypały się komentarze zrozpaczonych fanów, którzy nie potrafią uwierzyć i pogodzić się z odejściem celebryty.

Źródło: glogow.naszemiasto.pl, Pudelek

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?