Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn "królowej życia" na bloku operacyjnym. Są zdjęcia ze szpitala. Jego dziewczyna przekazała zaskakujące informacje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.10.2023 20:39

Syn "królowej życia" na bloku operacyjnym. Są zdjęcia ze szpitala. Jego dziewczyna przekazała zaskakujące informacje

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Syn Dagmary Kaźmierskiej wstawił zdjęcia ze szpitala. Fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram/conanbestia

Syn gwiazdy programu “Królowe życia”, uwielbianej przez widzów Dagmary Kaźmierskiej, właśnie opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, które zaskoczyły fanów. Fotorelacja, którą zamieścił Conan, pochodzi wprost z bloku operacyjnego. Jeszcze niedawno na ten temat wypowiadała się jego dziewczyna. Teraz fani zalali post poruszającymi komentarzami.

Syn Dagmary z "Królowych życia" kształci się na bardzo wymagającym kierunku studiów

Dagmara Kaźmierska oraz jej syn Conan zdobyli ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”, który byłe emitowany na łamach TTV w latach 2016-2022. Gwiazda zasłynęła tam dzięki swojemu nieprzeciętnemu stylowi życia, a także silnemu charakterowi. I mimo iż program przestał być emitowany wiosną 2022 roku, gwiazda "Królowych życia" wciąż jest idolką wielu osób, a wraz z nią - jej ukochany syn.

Conan Kaźmierski jest oczkiem w głowie swojej słynnej mamy. Kobieta rzadko opowiada w mediach o szczegółach swojego życia prywatnego, jednak na temat swojego jedynego, 22-letniego syna bardzo chętnie się otwiera. Dzięki temu wiadomo, że chłopak kocha sport, a także uczy się na Uniwersytecie Medycznym. Conan właśnie postanowił opublikować zdjęcia, które udało mu się zrobić w trakcie praktyki w szpitalu. Fanów aż zamurowało!

Dagmara Kaźmierska oświadczyła to publicznie: "Odrobisz w piachu za KRZYWDY!". Nagranie obiega sieć

Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała, jak jej synowi idzie na studiach

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że bardzo kocha swojego syna i wspiera go we wszystkim, co robi. Gdy jednak okazało się, że w przyszłości chce zostać lekarzem, nie kryła zaskoczenia. Ani przez chwilę nie zwątpiła jednak, że uda mu się spełnić marzenie. Co więcej, jest przekonana, że będzie on wspaniałym pracownikiem służby zdrowia. 

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia – opowiadała w rozmowie z Party.

Gwiazda “Królowych życia” przytoczyła również słowa dziewczyny Conana. Ta przekazała, że chłopakowi świetnie idzie w nauce:

Ewa, jego dziewczyna mówi: "pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu". (…) Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi - i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – podsumowała Dagmara Kaźmierska.

Syn Dagmary z "Królowych życia" opublikował zdjęcia wprost ze szpitala

Syna Dagmary Kaźmierskiej śledzi na Instagramie ponad 220 tys. obserwujących. Chłopak często publikuje na nim zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza czas prywatnie. Dodatkowo teraz na platformie opublikował kadry, które pochodzą z jego praktyki lekarskiej w szpitalu. Najnowsze ujęcia zostały wykonane na bloku operacyjnym.

Zabieg przezskórnej naprawy niedomykalnej zastawki dwudzielnej za pomocą systemu MitraClip – podpisał zdjęcia Conan.

Pod postem 22-latka natychmiast zaroiło się od komentarzy. Fani są pod wrażeniem fachu, który wybrał Conan. Przekazali mu oni mnóstwo komplementów, a także pogratulowali pasji.

  • Respekt ze pieniądze i sława nie zawyżyły nad twoimi wyborami i kierunkiem życia.
  • Jak cudownie! Bardzo się wzruszyłam, a jak Twoja Mama musi płakać z radości. Mocno trzymam kciuki za Ciebie! Życzę Ci wielkich sukcesów!
  • Conan jesteś bardzo ambitnym i bardzo zdolnym chłopakiem życzę Ci wszystkiego dobrego.
  • Super, tylko szkoda, że dopiero zdjęciami musiałeś to udowodnić, żeby co niektórzy uwierzyli, ale gratulacje i powodzenia dalej pozdrawiam – czytamy w komentarzach na Instagramie.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania