Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zaskakujące wyznanie Piotra Kraśko w wydaniu „Faktów”. Prezenter TVN nie wytrzymał
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.12.2023 21:52

Zaskakujące wyznanie Piotra Kraśko w wydaniu „Faktów”. Prezenter TVN nie wytrzymał

Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. YouTube/Perolix
Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. YouTube/Perolix

11 grudnia 2023 roku dla wielu osób będzie dniem, który zapamiętają na długo. Wszystko z powodu historycznych wydarzeń, jakie miały miejsce tego dnia. Piotr Kraśko nie mógł się powstrzymać i skomentował je słowami skierowanym wprost do widzów na antenie TVN. 

Transmisje obrad sejmu śledzone przez miliony Polaków

11 grudnia 2023 roku jest ważnym dniem dla polskiej polityki, ponieważ właśnie dziś w sejmie odbyła się historyczna debata. Posłowie i posłanki debatowali nad wotum zaufania dla Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Wielu Polaków chciało być świadkami tej chwili.

Niedawna popularność obrad sejmu w sieci, gdzie śledzi ją niespotykana wcześniej grupa odbiorców, skłoniła właścicieli warszawskiej Kinoteki do organizacji wyjątkowego wydarzenia. Transmisję obrad sejmu ponad pół tysiąca widzów mogło obejrzeć na kinowym ekranie. Jak przedstawicielka kina przekazała „Polsat news”, wejściówki rozeszły się zaledwie w 30 minut.

Same gwiazdy na Sylwestrze z Polsatem. Te nazwiska zna cała Polska. Czy czeka nas najgorętsza impreza od lat? Byliśmy pewni, że jego losy są już policzone. Trudno uwierzyć, kto ma zastąpić Domagałę w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Piotr Kraśko i TVN nie mogli się powstrzymać

Tego dnia „Fakty” w TVN zostały poprowadzone przez Piotra Kraśko. Program informacyjny rozpoczął się później niż zwykle, ponieważ widzowie stacji zobaczyli wystąpienie Donalda Tuska po tym, jak potwierdzono, że zdobył poparcie większości sejmowej. To pierwszy raz w historii Polski, kiedy jednego dnia rządziło dwóch różnych premierów. 

Następnie widzowie TVN mogli zobaczyć specjalne wydanie „Faktów”, podczas którego prezenter łączył się z dziennikarzami pracującymi tego dnia w sejmie. 

ZOBACZ TEŻ: Skandaliczna sytuacja na wizji! Wtargnął przed kamerę, a później było już tylko gorzej... Widzowie TVN zamarli

Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób

Piotra Kraśko zakończył wydanie „Faktów” w zaskakujący sposób. Dziennikarz skierował swoje słowa wprost do widzów, na sam koniec rozkładając szeroko ręce w wymownym geście. 

Dziękuję, że są państwo z nami… że są państwo z nami dzisiaj, przez te wszystkie lata i przed telewizorami i w wielu miejscach, kiedy tak bardzo potrzebowaliśmy państwa wsparcia. I gdyby nie wy drodzy państwo... to nie wiem, czy byśmy to przetrwali. I zawsze będziemy o tym pamiętać. Bardzo dziękuję, dobrego wieczoru. Do zobaczenia. Niech żyje Polska. 

Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. kadr z programu „Fakty” 2 (1).png
Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. kadr z programu „Fakty”
Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. kadr z programu „Fakty” 1 (1).png
Piotr Kraśko zakończył „Fakty” TVN w wymowny sposób, fot. kadr z programu „Fakty”

Źródło: Goniec, Polsat news

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów