Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Byliśmy pewni, że jego losy są już policzone. Trudno uwierzyć, kto ma zastąpić Domagałę w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.12.2023 20:00

Byliśmy pewni, że jego losy są już policzone. Trudno uwierzyć, kto ma zastąpić Domagałę w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Domagałę w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?, fot. Paweł Wodzyński/East News
Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Domagałę w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?, fot. Paweł Wodzyński/East News

Przed rozpoczęciem przedostatniej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, formatem wstrząsnęło istne trzęsienie ziemi. Wygląda na to, że przed jubileuszową edycją na widzów czekają kolejne zmiany.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jakiś czas temu przeszła poważne zmiany

Przed rozpoczęciem 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która była emitowana na antenie Polsatu wiosną 2023 roku, fanami formatu wstrząsnęła informacja o odejściu Katarzyny Skrzyneckiej, która zasiadała w jury od 2. edycji talent show. Podczas premierowej odsłony formatu także była z nim związana, choć wówczas jako uczestniczka – aktorce udało się nawet zwyciężyć w 1. sezonie programu. 

Jak się szybko okazało, odejście Katarzyny Skrzyneckiej było związane z objęciem nowego stanowiska przez Edwarda Miszczaka. Niedługo wcześniej media obiegła wieść o pożegnaniu z formatem przez Michała Wiśniewskiego, choć muzyk był z nim związany zaledwie od trzech edycji. 

Wpadka na scenie w "TTBZ" skradła show! Rock ruszył na pomoc, Walewska i Janowski wybuchli śmiechem Robert Janowski WYBUCZANY w "TTBZ"! Po tym, co powiedział publiczność nie kryła oburzenia

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po dwóch edycja ponownie odświeża skład

Po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o swoim odejściu z show poinformował także Piotr Gąsowski. Podobnie jak aktorka, także on był związany z formatem od samego początku, choć jako prowadzący. Katarzyna Skrzynecka zasugerowała, że kolega po fachu i bliski przyjaciel podjął swoją decyzję jako forma solidarności ze zwolnioną jurorką, ale on sam temu zaprzeczył. 

Po personalnych roszadach, w dwóch ostatnich odsłonach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzowie mogli oglądać Macieja Dowbora i Macieja Rocka w rolach prowadzących, natomiast w jury zasiadali Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

ZOBACZ TEŻ: "TTBZ" ogłasza cudowną nowinę. Nagle odpalił się Piotr Gąsowski. Wygarnął twórcom kilka słów prawdy

Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Domagałę w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami skład osobowy jury w nadchodzącej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”  ponownie ulegnie zmianie. Ze swoim stołkiem pożegnał się Paweł Domagała. Aktor i wokalista poinformował o swojej decyzji pod koniec listopada, argumentując ją chęcią skupienia się na swojej twórczości i pracą nad nową płytą, przygotowaniem stand-upu i produkcją filmu. 

Jak donosi portal „Wirtualne Media”, jego miejsce może zająć Piotr Gąsowski, który na swoim instagramowym profilu zamieścił relację z wizyty w stacji Polsat. Jak ujawnił, na razie nie może powiedzieć nic więcej, ale przypuszcza się, że może chodzić o jego powrót do popularnego formatu. Czy rzeczywiście miałby zastąpić Pawła Domagałę, czy może raczej objąć funkcję trzeciego prowadzącego podczas jubileuszowej edycji – jak na razie nie wiadomo.

Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Domagałę w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. Instagram/piotr.gasowski.official
Wiadomo już, kto zastąpi Pawła Domagałę w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, fot. Instagram/piotr.gasowski.official

Źródło: Wirtualne Media

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?