Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Same gwiazdy na Sylwestrze z Polsatem. Te nazwiska zna cała Polska. Czy czeka nas najgorętsza impreza od lat?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.12.2023 13:19

Same gwiazdy na Sylwestrze z Polsatem. Te nazwiska zna cała Polska. Czy czeka nas najgorętsza impreza od lat?

Sylwester z Polsatem
Sylwester z Polsatem, fort. YouTube/polsatnewspL; KAPIF

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim każdy zaczyna zastanawiać się, w jaki sposób spędzi ten wyjątkowy czas w roku. Z pomocą przychodzi stacja Polsat, która oficjalnie potwierdziła, że będzie emitować wyczekiwaną Sylwestrową Moc Przebojów 2024. Kto pojawi się na scenie?

Polsat potwierdził emisję Sylwestrowej Mocy Przebojów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Sylwester jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez każdego z nas. To właśnie tego dnia chcemy hucznie pożegnać stary rok i powitać ten nadchodzący. Dla wielu osób sylwestrowe koncerty emitowane tego dnia przez polskie stacje telewizyjne stały się wręcz tradycją, bez której nie wyobrażają oni sobie tego wieczoru.

Wygląda na to, że możemy odetchnąć z ulgą — Polsat właśnie potwierdził tegoroczną transmisję Sylwestrowej Mocy Przebojów i zachęcił wszystkich do towarzyszenia im tego dnia. Przedstawiciele stacji potwierdzili nawet miejsce, w którym już niedługo rozpoczną się przygotowania sceny do największego koncertu tego roku.

Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią Tak Maciej Dowbor potraktował Elę Romanowską? Oburzające doniesienia. Trudo uwierzyć, że mógł się tak zachować

Gdzie odbędzie się tegoroczny Sylwester z Polsatem?

Dla fanów sylwestrowych koncertów, transmitowanych co roku przez telewizję Polsat, tegoroczna decyzja władz stacji o zmianie miejsca wydarzenia może być nie lada zaskoczeniem. Podobnie jak rok temu gwiazdy zaproszone przez Polsat nie będą śpiewały dla nas ze sceny Stadionu Śląskiego.

Już niedługo ruszą prace, których celem jest przygotowanie sceny, która pojawi się na polach marsowych. Nie jest to również pierwszy raz, gdy przedstawiciele Polsatu decydują się na zmianę miejsce Sylwestrowej Mocy Przebojów — koncert miał już miejsce między innymi w Warszawie, czy Gdyni.

ZOBACZ TEŻ: Kolejne niepowodzenie Edwarda Miszczaka? Czy to naprawdę koniec jego pracy w Polsacie?

Kto pojawi się na Sylwestrze w Polsacie?

Do wydarzenia pozostało jeszcze sporo czasu, dlatego też nie znamy dokładnie listy gwiazd, które zaszczycą nas swoją obecnością. Wiadomo natomiast, że stacja Polsat kontaktowała się z ogromną liczbą polskich artystów, którzy wystąpią tego dnia na ich scenie. 

Do tej pory swój udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów potwierdzili Piotr Kupicha i zespół Feel, Doda oraz Golec uOrkiestra. Wiadomo również, że stacja zaprosiła na swój koncert pewną gwiazdę zagraniczną, jednak do tej pory nie znamy jej imienia i nazwiska.

Źródło: RadioZet.pl

Tagi: sylwester
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania